اخبار سیاسی

سیاست تازه مدیران پرسپولیس؛ سرانجام هر ماه با بازیکنان تسویه حساب می گردد

ظاهرا قرار است از خاتمه مهر ماه سیاست جدیدی برای پرداخت حق و حقوق بازیکنان پرسپولیس اعمال گردد.

18 مهر 1400

تور دبی ارزان: تشکیل کابینه تازه در امارات عربی متحده

معاون رئیس امارات و حاکم دُبی از تغییراتی در کابینه این کشور اطلاع داد و اسامی وزرا را خاطرنشان کرد.

8 مهر 1400

امیرعبداللهیان: سند عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای تایید شد

خبرگزاری خبرنگاران- حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد که سند عضویت دائم ایران در سازمان همکاری شانگهای به تایید سران رسید.

30 شهریور 1400

تور هند ارزان: استقبال نخست وزیر هند از عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای

به گزارش خبرنگاران به نقل از هندوستان تایمز، نخست وزیر هند در جریان برگزاری اجلاس سازمان همکاری شانگهای طی سخنانی ضمن تاکید بر تعهد کشورش بر لزوم ارتباط با کشورهای منطقه آسیای میانه، خواهان ارتباط با بازارهای این کشورها شد.

28 شهریور 1400

توئیت غریب آبادی درباره توافق آژانس و ایران

سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین، پس از دیدار مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با رئیس سازمان انرژی هسته ای ایران در تهران گفت که دو طرف درباره تداوم روح همکاری و اعتماد متقابل تاکید کردند.

23 شهریور 1400

موفقیت واکسیناسیون در دانمارک، بازگشت به شرایط عادی زندگی

73 درصد از ساکنان دانمارک یعنی 5.8 میلیون نفر به طور کامل علیه کرونا، واکسینه شده اند.

20 شهریور 1400

قوانین زائد بخش تعاون را حذف کنید!

یک فعال تعاونی حذف زائد و دست و پا گیر از بخش تعاون را خواهان شد و با تاکید بر کیفی سازی هرچه بیشتر تعاونی ها به جای آمارهای کمّی، ابراز امیدواری کرد: با برنامه هایی که وزیر تعاون برای بهبود و تقویت بخش تعاوندر نظر دارد، بخش تعاون به سهم و صندلی واقعی خود...

10 شهریور 1400

جشنواره بازی های محلی و مجسمه های شنی در آستارا برگزار گردید

رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا روز آدینه در حاشیه این برنامه در طرح سالمسازی سفیر امید گفت: در این جشنواره با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای تجسمی و سازمان مردم نهاد بانوان خلاق حدود 200 نفر شرکت کردند.

24 مرداد 1400

ظریف: شاهد بودم که آمریکا از عذرخواهی خودداری کرد

وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار توئیتی سالگرد جنایت آمریکا علیه هواپیمای مسافربری ایران را محکوم کرد و نوشت: شاهد بودم که آمریکا از عذرخواهی خودداری کرد.

20 مرداد 1400

صنعاء: ائتلاف سعودی، آمریکایی در پی خروج آبرومندانه از جنگ یمن هستند

نخست وزیر دولت نجات ملی یمن درباره علت سفر هیات عمانی به صنعاء گفت که ائتلاف سعودی-آمریکایی جنگ را باخته است و در پی یافتن راهی مناسب برای خروج از جنگ است؛ به گونه ای که کمی از آبروی از دست رفته آن بازگردد.

18 مرداد 1400

بایدن شرایط اضطرار ملی درباره یمن را تمدید کرد

رئیس جمهور آمریکا دستور اجرایی سال 2012 پیرامون شرایط اضطرار ملی درباره یمن را به مدت یکسال دیگر تمدید کرد.

13 مرداد 1400

ابتکار: بحران امروز جامعه ما ناامیدی و یاس است

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، با تاکید بر اهمیت آموزش مهارت های خوب زیستن به دانش آموزان گفت: مهارتی مثل امید به ظاهر بدیهی می آید، اما واقعیت این است که بحران امروز جامعه ما ناامیدی و یاس است که متاسفانه به نسل جوان سرایت می نماید و مشکلاتی را...

11 مرداد 1400

ادعای رییس اسبق پلیس راه درباره اتوبوس های ایرانی

رییس اسبق پلیس راه ناجا مدعی است، بعضی شرکت های ایرانی سازنده اتوبوس به خاطر قیمت کمتر از پروفیل ساختمانی استفاده می نمایند.

10 مرداد 1400

ده ها بیمار کرونایی در آتش سوختند!

در پی آتش سوزی در بیمارستان شهر ناصریه عراق که به کشته شدن 63 نفر منجر شد، نخست وزیر عراق در این کشور عزای عمومی خاطرنشان کرد.

6 مرداد 1400

کرزی: قبل از حمله آمریکا تروریسم و افراط گرایی در افغانستان نبود

رئیس جمهور سابق افغانستان با ناکام خواندن حضور نظامیان خارجی تاکید نمود که قبل از حمله آمریکا به افغانستان تروریسم و افراط گرایی وجود نداشت.

6 مرداد 1400

لبنان بار دیگر صحنه اعتراضات شد

همزمان با عمیق تر شدن بحران لبنان در پی انصراف سعد حریری از ماموریت تشکیل کابینه، شهر های مختلف این کشور صحنه اعتراضات مردمی شده است.

4 مرداد 1400

پاکستان: ایران نقش مهمی در برقراری صلح در افغانستان دارد

وزیر امور خارجه پاکستان گفت: ایران نقش مهمی در افغانستان و برقراری صلح در این کشور دارد که نمی توان از آن غافل شد.

3 مرداد 1400

رشد 56 درصدی فراوری خودرو در خرداد به نسبت اردیبهشت 1400 ، آمار جزئیات فراوری

فراوری خودرو در خرداد ماه افزایش یافت. رشد 56 درصدی فراوری خودرو در خرداد به نسبت اردیبهشت 1400 در حالی رقم خورد که شاهد هستیم سیاستگذار خودرویی همچنان بر اصلاح ناقص قیمت خودرو تاکید دارد. با این حال همین اصلاح ناقص قیمت سبب شد تا هم فاصله قیمت کارخانه و...

30 تیر 1400

کرونا در اروپا، از توقف واکسیناسیون زیر 40 سال با جانسون اند جانسون در بلژیک تا اعمال محدودیت های سفر از انگلیس در فرانسه

فرانسه به علت شیوع ویروس جهش یافته هندی در انگلیس قرنطینه اجباری برای مسافران این کشور را در دستور کار قرار داده و بلژیک هم به علت مرگ یک زن جوان بعد از تزریق واکسن جانسون اند جانسون واکسیناسیون افراد زیر 40 سال با آن را به حال تعلیق درآورد.

24 تیر 1400

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به انتها دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می گردد. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

19 تیر 1400
تعداد: (398)