اخبار سیاسی

روزنامه هندی:آمریکا مانع رشد مالی هند شده است

تهران- خبرنگاران-یک روزنامه هندی در مطلبی نوشت:آمریکا با اقدامات خود در سازمان تجارت جهانی مانع رشد مالی این کشور شده است.

31 تیر 1398

شروع مانور نظامی کشورهای عضو ناتو در گرجستان

امروز در گرجستان، مانور فرماندهی- ستادی بین المللی LOGDEV 2019 (توسعه تدارکات) شروع شد که به مساله توسعه تدارکات اختصاص یافته است.

27 تیر 1398

دامغانی: حضور داورزنی در انتخابات والیبال دور از واقعیت است

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال در سال جاری مسابقات مهمی پیش رو دارد و این در حالی است که تکلیف ریاست فدراسیون تعیین نیست و همین مسئله مشکلاتی را در راستا آماده سازی ملی پوشان فراهم کرده است.

27 تیر 1398

اولویت دانشگاه صنعتی امیرکبیر اجرای برنامه راهبردی در سال 98 است

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: اولویت اصلی این دانشگاه در سال 98 اجرا و پیگیری مستمر برنامه راهبردی دانشگاه است.

12 تیر 1398

دبیرکل ناتو به گرجستان سفر کرد

ینس استولتنبرگ، دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) به گرجستان سفر نموده و در دیدار و تبادل نظر با نخست وزیر این کشور روند عضویت تفلیس به ناتو را آنالیز کرد.

9 تیر 1398

برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اسلواکی

برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در اسلواکی در حالی امروز (شنبه) برگزار می گردد که رئیس جمهوری کنونی این کشور گفته که به دنبال کاندیداتوری نیست و رقابت بین پنج کاندیدا وجود دارد که یکی از آنها مبارز ضد فساد است.

6 تیر 1398

بودجه توسعه حمل و نقل دوچرخه محور افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران، سید آرش حسینی میلانی در نوبت عصر یکصد و بیست و هفتمین جلسه صحن علنی شورای شهر و در جریان بررسی بند ب تبصره 18 لایحه بودجه سال 1398 گفت: در فاصله یک سال اخیر درخواستی با امضای 10 هزار نفر فعال محیط زیستی شهریور ماه سال گذشته به کمیسیون سلامت،...

1 تیر 1398

ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت به معاونت حمل ونقل منتقل می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت راه و شهرسازی، عبدالهاشم حسن نیا گفت: سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای یک دستگاه عملیاتی با انبوهی از وظایف، ماموریت ها و فعالیت های اجرایی است. اما ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت از ماهیت ستادی برخوردار بوده که می طلبد...

30 خرداد 1398

واکنش معاون وزیر به گزارش خبرنگاران، نگران نباشید، از همه تجلیل می گردد

به گزارش خبرنگاران، وزارت ورزش و جوانان در برنامه پیشنهادی خود برای سال آینده و در بخش توسعه ورزش قهرمانی، 18 میلیارد تومان برای تجلیل از ورزشکاران مدال آور در نظر گرفته ضمن اینکه اجرای این بخش از برنامه های خود را برای 100 نفر عنوان نموده است.

29 خرداد 1398

چه کسی مسئول نتایج ضعیف اسکی است؟

عملکرد ضعیف تیم های ملی مردان و زنان ایران در مسابقات جهاین اسکی الپاین سوئد زنگ خطری را برای فدراسیون این رشته به صدا در آورده است که با آنالیز دقیق عوامل این ناکامی برنامه های بهتری را برای آینده اسکی در نظر بگیرند.

25 خرداد 1398

خطاها و تخلفات پژوهشی ناشی از چیست؟، منشور اخلاق فناوری تدوین می گردد

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با انتقاد از ارزش دهی به برخی اعداد و شاخص ها برای ارتقا و ارائه امتیاز پژوهشی به افراد، گفت: دانشگاه در حال تهیه منشور اخلاق فناوری با هدف حفاظت از ایده هاست، چراکه در حال حاضر دستورالعمل مشخصی برای...

21 اردیبهشت 1398

وعده لاریجانی برای ردیف بودجه آب اصفهان، استعفا در حالت مراعاست

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگاران در ارتباط با دیدار امروز نمایندگان استان اصفهان با رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پیرو استعفای نمایندگان استان و پیگیری هایی که انجام شد اعضای مجمع نمایندگان با دعوت رئیس مجلس پیش از ظهر امروز (دوشنبه) دیداری با...

20 اردیبهشت 1398

موگرینی: اروپا از برجام حمایت می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز چهارشنبه در اظهاراتی توضیح داد: اتحادیه اروپا از برجام حمایت می نماید.

15 فروردین 1398

رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر محمد حسین امید، رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی، امین موسائی به عنوان رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

20 اسفند 1397