اخبار سیاسی

دعوای تیم مالی دولت بر سر برنج!

خبرنگاران: در حالیکه طبق اعلام وزارت صمت جهش قیمت برنج خارجی در نیمه نخست سال 99 یکی از عوامل اصلی کوچک ترشدن سفره خانواده های ایرانی در این مدت بوده است، خبر می رسد که حدود 200 هزار تن برنج وارداتی در انبارهای گمرک بلاتکلیف است و تا چند هفته دیگر...

12 آذر 1399

پیگیری مراحل ساخت واکسن کرونا توسط چندین گروه در کشور طبق استانداردهای جهانی

تهران (پانا) - به گفته وزیر بهداشت ساخت واکسن توسط چندین گروه و مجموعه در کشور در حال پیگیری است.

4 آذر 1399

تعویق دوباره لغو ویزای گروهی ایران و روسیه

خبرگزاری خبرنگاران- با اوج دریافت ویروس کرونا، سفر وزیر گردشگری ایران به مسکو برای امضاء توافق نامه لغو ویزای گروهی ایران و روسیه بار دیگر به تعویق افتاد.

2 آذر 1399

ارائه ی 40 خدمت غیر حضوری در برق تبریز، افزایش 12 خدمت غیرحضوری جدید در برق تبریز

خبرگزاری خبرنگاران-در راستای حفظ سلامت ارباب رجوع و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، با افزوده شدن 12 خدمت غیرحضوری جدید، تعداد خدمات غیرحضوری در شرکت توزیع نیروی برق تبریز به 40 خدمت افزایش یافت.

27 آبان 1399

بهترین رشته های برای دریافت بورسیه کانادا

بهترین رشته ها برای اپلای در تمام کشور ها در ابتدا رشته های پزشکی و پیرا پزشکی می باشد و دلیل آن چیزی جز بازار کار همیشگی و پر درآمد نیست اما باید به این نکته توجه داشت که هزینه تحصیل در این رشته ها بالا می باشد اما کشورهای اروپایی مثل آلمان و اتریش حتی...

27 آبان 1399

کسری بودجه دولت ترامپ همچنان رو به افزایش

خبرنگاران : درآمدهای دولت آمریکا طی ماه ژوییه 30 میلیارد دلار نسبت به ماه قبل کاهش پیدا نموده است. دولت برای حمایت از اقتصاد این کشور در برابر کرونا مجبور به تخصیص یک بسته 2.2 تریلیون دلاری شده بود.

26 آبان 1399

حرکات بدن، راز های زیادی را فاش می نماید!

لحن و لهجه ای که ندانسته وارد نحوه حرف زدن ما می گردد می تواند چیز های زیادی را درباره اینکه اهل کجا هستیم فاش کند. همچنین اشاره های ظریف قابل مشاهده در صورت و نحوه حرکت بدن مان هم چیز هایی را در خصوص ما لو می دهند.

22 آبان 1399

فوری، نخست وزیر ارمنستان اطلاع داد: سرانجام جنگ قره باغ با امضای توافق نامه میان او ، علی اف و نماینده پوتین

نخست وزیر ارمنستان در پیامی خطاب به مردمش ضمن اعلام خبر نارضایتی اش از تصمیم به آتش بس و ناراحتی برای اخذ چنین تصمیمی، خطاب به مردمش گفت معاهده صلح را با آذربایجان امضا نموده تا جنگ تمام گردد.

21 آبان 1399

شرایط مدارس تهران در تعطیلی یک هفته ای پایتخت چگونه خواهد بود؟

تهران (پانا) - به گفته معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش حضور دانش آموزان در مدرسه اختیاری است اما جریان آموزش در هیچ شرایطی تعطیل نیست.

19 آبان 1399

تخفیف 30 درصدی سرویس پست پیشتاز برای ارسال محصولات صنایع دستی

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، تخفیف 30 درصدی سرویس پست پیشتاز برای ارسال محصولات صنایع دستی اعمال می شود.

18 آبان 1399

پیشگوی نتایج انتخابات آمریکا شکست ترامپ را پیش بینی کرد

آلن لیکتمن مورخ و پروفسور آمریکایی که از سال 1984 نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به درستی پیش بینی کرده، این بار شکست ترامپ در انتخابات 2020 را پیش بینی کرده است.

17 آبان 1399

امکان ارتباط آنلاین تصویری میان زندانیان و خانواده هایشان برای نخستین بار در کشور

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از امکان ارتباط آنلاین تصویری میان زندانیان و خانواده هایشان برای نخستین بار در کشور در زندان بندرعباس خبر داد.

16 آبان 1399

رهبر کره شمالی برای ترامپ پیام فرستاد

رهبر کره شمالی با ارسال پیامی به ترامپ، برای او و همسرش که به کرونا مبتلا هستند؛ آرزوی بهبودی کرد.

15 آبان 1399

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تغییر می کند؟

به گزارش خبرنگاران، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به عنوان یکی از واحدهای زیر مجموع وزارت ورزش که محل خیلی از تصمیم گیری های مهم و بعضا شبانه به حساب می آید، جایگاه قابل توجهی در این وزارتخانه دارد طوریکه مدیریت آن به صورت مستقیم توسط وزیر ورزش انتخاب...

13 آبان 1399

مذاکرات بین الافغانی کوشش برای کم کردن فاصله های عمیق

انتها پس از حدود 25 سال از زمان سربرآوردن پدیده ای تحت عنوان طالبان و قبضه قدرت در افغانستان که به کوشش برای پیاده سازی مدل حکومتی مد نظر این گروه در سرزمین افغانستان انجامید و سقوط ایشان از قدرت و تبدیل شدن به اپوزیسیون مسلح حکومت مرکزی افغانستان از روز...

5 آبان 1399

انتخابات آمریکا چه تاثیری بر بورس ایران می گذارد؟

به گزارش خبرنگاران، نتیجه انتخابات آمریکا، در تحلیل شش ماهه دوم اقتصاد ایران و به خصوص بازار سهام اثرگذار است. سیگنال هایی که انتخاب مجدد ترامپ به بورس ایران مخابره می نماید چه تفاوتی با انتخاب جو بایدن دارد؟

4 آبان 1399

طرح خانه های کوچک بهزیستی برای تمرین شرایط عادی زندگی

خبرنگاران/بوشهر مدیرکل بهزیستی استان بوشهر گفت: سیاست جدید بهزیستی این است که برای بالا بردن توانایی ها و ایجاد شرایط زندگی نرمال و تمرین شرایط عادی زندگی برای قشر توان خواه در قالب این طرح به مراکز غیردولتی مجوز فعالیت تحت عنوان خانه های کوچک اعطا نماید....

29 مهر 1399

کاخ الیزه ، احتمال دست یابی به آتش بس بین ارمنستان و آذربایجان

کاخ ریاست جمهوری فرانسه از احتمال حصول آتش بس بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان در قره باغ کوهستانی اطلاع داد.

28 مهر 1399

قدردانی فرمانده ناجا از هیئت های مذهبی

فرمانده ناجا ضمن قدردانی از هیئت های مذهبی به دلیل همکاری بسیار خوب با پلیس در دهه اول محرم گفت: امیدواریم با ریشه کن کردن ویروس منحوس کرونا ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را در روزهای آینده و تا سرانجام ماه صفر باشکوه تر برگزار کنیم. ...

28 مهر 1399

درخواست مردم برای نصب مجسمه بوزمن به جای نماد دوران بردگی

هزاران تن از مردم زادگاه چادویک بوزمن که به تازگی در 43 سالگی درگذشت، خواهان این شدند تا مجسمه وی جایگزین مجسمه یادبود کنفدراسیون گردد.

25 مهر 1399
تعداد: (285)