اخبار مجلس

قدردانی فرمانده ناجا از هیئت های مذهبی

فرمانده ناجا ضمن قدردانی از هیئت های مذهبی به دلیل همکاری بسیار خوب با پلیس در دهه اول محرم گفت: امیدواریم با ریشه کن کردن ویروس منحوس کرونا ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را در روزهای آینده و تا سرانجام ماه صفر باشکوه تر برگزار کنیم. ...

28 مهر 1399

تابع: هیچ گزینه خارجی برای مربیگری نعمتی و جوانمردی به ما معرفی نشده است، رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته و سرپرست کاروان ایران خواهد ماند

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک گفت: تا به امروز هیچ گزینه خارجی برای مربیگری زهرا نعمتی و ساره جوانمردی از سوی فدراسیون های مربوطه به ما معرفی نشده است.

15 مهر 1399

شهرداری تهران: فقط 10 گروه شغلی اجازه استفاده از پیاده رو را دارند

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران درباره جزئیات لایحه ساماندهی پیاده رو ها توضیحاتی را مطرح نمود.

2 شهریور 1399

لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها اصلاح شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تأمین نظر شورای نگهبان لایحه درآمدهای پایدار شهرداری ها و دهیاری ها را اصلاح کردند.

10 تیر 1399

ورشکستگی نهادهای خدمات رسان با ادامه استمهال پرداختی بخش خصوصی

خبرنگاران/خوزستان مدیرکل هماهنگی امور مالی استانداری خوزستان گفت: اگر استمهال پرداخت های بخش خصوصی به نهادهای خدماتی زیرمجموعه دولت (آب، برق و گاز) بیش از حد تکرار گردد، نهادهای خدمات رسان را دچار چالش و ورشکستگی می کنیم.

19 خرداد 1399

راه اندازی تور مجازی بازدید از محور تاریخی تخت فولاد اصفهان

مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی تخت فولاد از امکان بازدید این مجموعه تاریخی به وسیله شبکه های مجازی همزمان با نوروز 1399 اطلاع داد.

24 اردیبهشت 1399

نحوه فعالیت پرسنل دانشگاه پیام نور سراسر کشور اعلام شد

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نورگفت: برای جلوگیری از وقفه در ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، نحوه حضور اعضای سازمان مرکزی، ستاد استانی، مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور تا پایان سال جاری مشخص شد.

7 اردیبهشت 1399

انتقاد از تاخیر در اجرای قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی

خبرنگاران: رئیس کمیته پول، بانک و بازار سرمایه کمیسیون مالی مجلس با انتقاد از تاخیر در اجرای قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی، از رییس کل بانک مرکزی خواست با اطلاع رسانی گسترده به ذی نفعان، جلوی سرپیچی بانک ها از اجرای این مصوبه را بگیرد....

30 فروردین 1399

خبرنگاران ورود دستفروشان به مترو ممنوع شد

تهران - خبرنگاران - کارگروه مقابله با بیماریهای واگیر شهرداری تهران در تداوم اقدامات خویش برای پیشگیری از شیوع کرونا در سطح پایتخت، ورود افراد دستفروش را به مترو ممنوع نمود.

22 فروردین 1399

آذربایجان غربی در راستا تبدیل شدن به پایانه تجاری شمالغرب، فرشی که عرش می گردد

به گزارش خبرنگاران، آذربایجان غربی در موقعیت جغرافیایی ممتاز و منحصر به فردی واقع شده که این موقعیت استان دسترسی آسان کشورمان را به بازارهای جهانی فراهم آورده، راههای زمینی ارتباط با اروپا به وسیله جاده و ریل همچنین مبادی اصلی ورود و خروج زمینی کالا...

16 فروردین 1399

یارانه های پنهان 900 هزار میلیارد تومانی به درستی تخصیص نمی یابند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به زیان 53 هزار میلیارد تومانی 197 شرکت در سال گذشته، گفت: بالغ بر 900 هزار میلیارد تومان، یارانه های پنهان وجود دارد که به درستی تخصیص پیدا نمی نمایند.

7 فروردین 1399

سازمان خصوصی سازی را اتاق شیشه ای خواهیم کرد ، تمام اطلاعات را افشا می کنیم

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سازمان خصوصی سازی را اتاق شیشه ای خواهیم کرد و به هیچ عنوان اطلاعات محرمانه ای در سازمان نخواهیم داشت و تمام اطلاعات را افشا می کنیم.

1 فروردین 1399

تهیه زمین برای ساخت 236 هزار واحد مسکن ملی، مسکن مهر تا خرداد 99 تکمیل می گردد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش وزارت راه و شهرسازی در مورد ساخت مسکن ملی و تکمیل مسکن مهر در جلسه امروز این کمیسیون از تهیه زمین برای شروع ساخت 236 هزار واحد مسکونی در قالب مسکن ملی و تکمیل حدود 144 هزار واحد مسکن مهر اطلاع داد....

1 اسفند 1398

واکنش منفی کاربران عرب به ملاقات الغانم با عضو گروه الاحوازیه

خبرنگاران- سرویس بین الملل انتشار خبری از سوی پایگاه موسوم به احوازنا مبنی بر ملاقات مرزوق الغانم رئیس مجلس کویت با حکیم الکعبی عضو گروه موسوم به جنبش مبارزه عربی برای آزادی اهواز (گروه الاحوازیه) بحث و جدل های فراوانی را در مورد قصد و نیت الغانم برای...

29 بهمن 1398

چه کسانی مشمول لایحه مدیریت تعارض منافع می شوند؟

معاون پارلمانی رئیس جمهور مشمولان لایحه نحوه مدیریت تعارض منافع در انجام وظایف قانونی و ارائه خدمات عمومی را تشریح کرد.

29 بهمن 1398

روایت نقوی حسینی از دلیل سفر جانشین فدریکا موگرینی به تهران

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید نمود: آنچه که جمهوری اسلامی به دنبال آن است اجرای برجام بوده و اجرای آن به انجام تعهدات طرف مقابل بستگی دارد.

21 بهمن 1398

لاوروف: تحریم های آمریکا بدون پاسخ نخواهد ماند، اروپا باید از منافع خود دفاع کند

وزیر خارجه روسیه با تأکید اینکه خط لوله جریان شمالی-2 به رغم اقدامات آمریکا راه اندازی خواهد شد و اروپایی ها هم به منافع مالی این خط لوله مطلع هستند، یادآور شد که مسکو به تحریم ها به گونه ای پاسخ می دهد که به منافعش آسیبی نرسد.

5 بهمن 1398

با تصویب نمایندگان صورت گرفت؛ لغو مجدد پروژه خصوصی سازی صنایع خودروسازی ایران!

خبرنگاران : در آخرین تغییرات طرح ساماندهی خودرو، بند مربوط به واگذاری کامل باقی مانده سهام دولت در ایران خودرو و سایپا (مطابق نظر شورای نگهبان) اصلاح شد تا خصوصی سازی صنعت خودرو عملا رنگ قانون را به خود نبیند.

4 بهمن 1398

نحوه توزیع درآمدهای جرایم رانندگی بین شهرداری ها تعیین شد

نمایندگان مجلس در مصوبه ای مقرر کردند که درآمدهای حاصل از جرایم رانندگی در هر استان به شهرداری ها و دهیاری های همان استان تعلق گیرد.

4 بهمن 1398

هنگ کنگ؛ بهانه تازه آمریکا برای مقابله با قدرت چین

خبرنگاران، گروه بین الملل-مهدی مطهرنیا*: من در تئوری هارتلند - ریم لند بزرگ، هارتلند (قلب دنیا) را به سه قسمت تقسیم بندی نموده ام. هارتلند نو (خاورمیانه عربی)، نوهارتلند (فلات ایران) و هارتلند علیا (تبت) این سه قسمت از قلب دنیا را تشکیل می دهند. در این راستا،...

23 آذر 1398
تعداد: (31)