مقالات گردشگری

بازسازی تابلو نقاشی قهوه خانه ای کاخ گلستان تا انتها تیر تمام می گردد

ایرنا/ براساس سخنان مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان، بازسازی تابلو نقاشی قهوه خانه ای کاخ گلستان تا خاتمه تیر تمام می گردد.

22 اردیبهشت 1400

خبرنگاران پاکبان پاکدست کاشانی و چند خبر از شمال استان اصفهان

کاشان - خبرنگاران - پاکبان پاکدست کاشانی، مسابقه آوای معرفت اذان، دختر آران و بیدگلی قربانی حادثه رانندگی و بسته شدن ورودی و خروجی های کهن باغشهر نیاسر از جمله خبرهای روز پنجشنبه منطقه شمال استان اصفهان است.

20 اردیبهشت 1400

فولاد - العین امارات؛ در انتظار اولین پیروزی در شرایط نابرابر

تیم فولاد خوزستان اولین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا شنبه ساعت 20:20 در مرحله پلی آف به مصاف تیم العین امارات خواهد رفت.

18 اردیبهشت 1400

خانه دبیرالملک؛ از عمارت های قاجاری شهر تهران، عکس

خانه دبیرالملک یکی از عمارت های تاریخی شهر تهران است که قدمت آن به دوره قاجاره برمی شود؛ عمارت دبیرالملک هم اکنون از سوی شهرداری تهران مورد بازسازی و بازسازی قرار گرفته و به عنوان خانه فراغت دبیرالملک با یک عالمه پیشنهاد های جذاب و باحال پذیرای شهروندان...

12 اردیبهشت 1400

مشهورترین مومیایی های مصری که در 100 سال اخیر کشف شده اند

بعضی از مشهورترین مومیایی های دنیا در دره پادشاهان شهر الاقصر کشف شده اند و اکنون به مناسبت انتقال مومیایی های 22 فرعون و ملکه مصر باستان از موزه مصر قاهره به موزه ملی تمدن مصر که مومیایی تائو دوم، رامسس نهم و رامسس دوم هم در بین آن ها خواهند بود، به معرفی...

11 اردیبهشت 1400

سفر هیأت اردنی به دمشق برای توسعه روابط مالی

هیأت عالی رتبه اردنی به منظور رایزنی در مورد توسعه روابط مالی به سوریه سفر نموده است.

8 اردیبهشت 1400

هوایی کردن چند ستاره پرسپولیس برای بازی در لیگ قطر؟ ، شجاع قربانی شد!

مدافع تیم الریان قطر هیچ گفت وگویی با مدیران پرسپولیس نداشته و خبر اخطار مدیران باشگاه به وی صحت ندارد.

7 اردیبهشت 1400

اردکانیان: 70 درصد منابع پروژه های وزارت نیرو توسط بخش خصوصی تامین شد خبرنگاران

وزیر نیرو گفت: حدود 70 درصد منابع اجرای طرح ها توسط بخش غیر دولتی به اشکال مختلف تامین شده که ان شاءالله این راستا و نسبت، استمرار و افزایش خواهد یافت.

24 فروردین 1400

285 موزه در دولت تدبیر و امید راه اندازی شد

ایرنا/ براساس سخنان مدیرکل موزه ها و اموال منقول تاریخی وزارت میراث فرهنگی، 285 موزه در دولت تدبیر و امید راه اندازی شد.

23 فروردین 1400

سفرهای نوروزی به سیستان و بلوچستان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: سفرهای نوروزی به استان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام می شود.

23 فروردین 1400

خبرنگاران ورود خودروهای غیربومی به سقز ممنوع است

سنندج - خبرنگاران - فرماندار ویژه سقز با اشاره به افزایش بستری ها و تغییر رنگ این شهرستان به نارنجی، گفت: علاوه بر منع ورود خودروهای غیربومی به شهرستان سقز، محدودیت های جدید کرونایی در سطح شهر اجرایی می گردد.

21 فروردین 1400

هشدار زالی درباره سفرهای نوروزی: ظرفیت درمانی استان ها پُر است

فرمانده عملیات ستاد مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر اینکه، زیرساخت های بهداشتی و درمانی بیشتر استان های هدف برای سفرهای نوروزی تنها متناسب جمعیت همان منطقه است، به مردم توصیه کرد برای حفظ جان خود و عزیزانشان، از انجام سفرهای نوروزی...

12 فروردین 1400

مهارت پخت کوکوی گردوی تویسرکان ثبت ملی شد

خبرگزاری مهر/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، مهارت پخت کوکوی گردوی تویسرکان ثبت ملی شد.

8 فروردین 1400

کاروانسرای تاریخی خسروشاه ثبت ملی می شود

ایرنا/ براساس سخنان رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تبریز، کاروانسرای تاریخی خسروشاه ثبت ملی می شود.

5 فروردین 1400

گلایه های محمدرضا شمس از بی اعتنایی به ادبیات بومی در ایران

به گزارش خبرنگاران ، هفتمین نشست شب نویسنده با حضور محمدرضا شمس نویسنده نام آشنای ادبیات کودک و نوجوان در فروشگاه هوپا قبا برگزار گردید و در آن این نویسنده در گفت وگویی با مخاطبان خود در فضای مجازی درباره نویسندگی و آثارش شرکت کرد.

28 اسفند 1399

(تصاویر) فوران های اخیر آتشفشان اتنا

آتشفشان اتنا در جزیره سیسیل ایتالیا در شش روز گذشته چهار بار فوران نموده است و گدازه ها از دامنه کوه به پایین سرازیر شده و روستا های اطراف را خاکستر فرار گرفت.

27 اسفند 1399

فال ورق احساسی (فال عشق)؛ روش دریافت فال و معنای کارت ها

فال ورق احساسی یا فال عشق نوعی فال ورق است که به سوالات شما در مورد عشق و روابط عاطفی پاسخ می دهد. فال ورق احساس را می توان با کارت های تاروت یا ورق های بازی گرفت.

20 اسفند 1399

سفر به ویلای شخصی یا اجاره ای

تهران (پانا) - ویلاداران شمال به دلیل معافیت مالیاتی، املاک شمال را منجمد و بلااستفاده نموده اند که این امر منافع ملا ک ها را تامین و حفاظت نموده و به زیان بومیان شهرها و روستاهای این مناطق تمام شده است.

19 اسفند 1399

باغ و عمارت معصومیه بیرجند، عکس

باغ و عمارت معصومیه بیرجند در نزدیکی غرب بیرجند قرار گرفته است و در دوره پهلوی احداث شده است. عمارت معصومیه که در مقابل استخری هشت ضلعی واقع شده، دارای پلان چند ضلعی است و همچون نگینی در میان باغ معصومیه می درخشد.

18 اسفند 1399

آخرین اخبار از واکسن اسپوتنیک روسیه ، واکسن روسی به چند ایرانی می رسد؟

به گزارش خبرنگاران، پنجشنبه اخیر نخستین هواپیما حاوی واکسن روسی ضد کرونا وارد ایران شد. این درحالیست که محمدرضا شانه ساز، رییس سازمان غذا و دارو ایران از قرارداد دو میلیون عددی واکسن اسپوتنیک وی با روسیه خبر داده و معاون فنی گمرک ایران نیز خبر داده که...

15 اسفند 1399
تعداد: (311)