دو اسب آبی زمین گلف را به میدان مبارزه تبدیل کردند

به گزارش مجله عطر یاس، خب، این را تصور کنید: یک صبح خنک، زمین گلف سبز و ناگهان، دو اسب آبی بزرگ الجثه برای رویارویی دیوانه وار به بیرون می روند! بله، شما آن را درست خوانده اید. این صحنه وحشی در باشگاه گلف اسکوکوزا، در اعماق پارک ملی کروگر، آفریقای جنوبی مشاهده شد.

دو اسب آبی زمین گلف را به میدان مبارزه تبدیل کردند

به گزارش سانا، جاکو تصمیم گرفت در این روز ماشین حساب خود را با دوربین عوض کند. او با آرامش از صبح خود در باشگاه گلف اسکوکوزا در 6 ژوئن لذت می برد، قهوه اش را می خورد و برای یک دور گلف آماده می شد. او نمی دانست که قرار است شاهد چیزی واقعاً شگفت انگیز و غیر مرتبط با بازی باشد.

جاکو گفت: وقتی آنجا نشسته بودم و صبحانه ام را میل می کردم و در زمین گلف زیبا می رفتم، دو اسب آبی بزرگ الجثه از آب بیرون آمدند. من به سرعت دوربینم را گرفتم، تقریباً انگار کلمات مصادف با حیات وحش یک رفلکس غریزی را ایجاد نموده است!

اسب های آبی گاهی اوقات برای محافظت از قلمرو خود می جنگند. هنگامی که یک اسب آبی فکر می نماید اسب آبی دیگری به منطقه آن می آید، ممکن است دهان خود را باز کند تا نشان دهد قوی است یا حتی با آن مبارزه کند.

آن ها از دندان های بزرگ خود برای حمله به هرگونه تهدید احتمالی استفاده می نمایند. این دعوا ها می توانند پر سر و صدا باشند و ممکن است ترسناک به نظر برسند.

آن ها چشمانشان را روی هم قفل کردند و به نظر می رسید که یک چالش ناگفته بین آن ها رد گردد. تصویر برخورد دو اتومبیل؛ فقط آن ها را با اسب آبی جایگزین کنید. غرغر های عمیق آن ها و غرش آن ها فضا را در حالی که تقریباً یک دقیقه در این مسابقه می جنگیدند پر کرد.

با این حال، همانطور که اغلب اتفاق می افتد، یک پیچ و تاب در طرح وجود دارد. یکی از اسب آبی ها به این نتیجه رسید که از این مبارزه خسته شده است. با تغییر عقیده، به سمت سدی نزدیک دوید.

چه کسی می توانست تصور کند که یک زمین گلف آرام می تواند به این سرعت به میدان جنگ تبدیل گردد؟

بنابراین، دفعه بعد که خود را در میان زیبایی های طبیعت یافتید، با دوربین خود آماده باشید. شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است چند اسب آبی تصمیم بگیرند که درست در مقابل چشمان شما مسابقه بدهند!

منبع: فرارو
انتشار: 25 شهریور 1402 بروزرسانی: 25 شهریور 1402 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 2178

به "دو اسب آبی زمین گلف را به میدان مبارزه تبدیل کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو اسب آبی زمین گلف را به میدان مبارزه تبدیل کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید