خودرو

عروس، دریاچه ای زیبا در گیلان که آبش دو رنگ است!

حال ببینیم چرا این دریاچه را عروس می نامند؟ بسیاری از اوقات که هوا آرام است و باد نمی وزد، لایه ای از جلبک های سبز سطح آب را می پوشاند. وقتی که باد شروع به وزیدن کند، این جلبک ها به آرامی کنار می فرایند و دریاچه مانند عروسی که تورش را کنار می زند، رخ می نمایاند....

11 اسفند 1399

نون.خ به شما نزدیک می گردد

کمتر کسی است که نورالدین خانزادی سریال نون. خ را نشناسد. مردی با گویش شیرین کردی که تاجر تخمه بود و صاحب سه دختر دم بخت که با یک اتفاق ورشکسته شد و در طول دو فصلی که از ساخت این سریال می گذرد، ماجراهایی برای خود،خانواده، دوستان و همسایه هایش پیش آمد که داستان...

7 اسفند 1399

مرگ سالانه 30 هزار نفر در ایران بر اثر آلودگی هوا

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با بیان اینکه مرگ سالانه 30 هزار نفر بر اثر آلودگی هوا در کشور قابل تامل و تکان دهنده است، تاکید نمود: انجام نشدن محورهای مؤثر بر کاهش آلودگی هوای شهرهای عظیم از عدم اولویت و اهمیت موضوع قانون هوای پاک به...

1 اسفند 1399

شاسی بلند الکتریکی چینی وارد بازار اروپا می گردد

شاسی بلند تمام الکتریکی چینی در آیندهٔ نزدیک رسماً وارد بازار نروژ خواهد شد.

18 بهمن 1399

شناسایی 158 کودک کار در مشهد، 128 کودک اتباع اند

خبرنگاران/خراسان رضوی معاون دادستان مشهد گفت: تا شب گذشته 158 کودک کار در مشهد شناسایی و جمع آوری شدند که از این تعداد 38 کودک ایرانی و 128 کودک دیگر اتباع بودند.

16 بهمن 1399

مامور راهور رشوه را نپذیرفت

رئیس بازرسی پلیس راهور فاتب، از امتناع مامور راهور از دریافت رشوه در حین اعمال قانون اطلاع داد.

11 بهمن 1399

ظهور باتری هایی با توانایی منسوخ کردن سوخت فسیلی

ظهور فناوری باتری بزرگ با ذخیره سازی انرژی مازاد و عرضه آن در زمان موردنیاز، یکی از مسائل مهم انرژی سبز، یعنی تناوبی بودن باد و خورشید را حل می کند.

11 بهمن 1399

میک شوماخر رسماً با تیم هاس به فرمول یک وارد میشود

میک شوماخر، فرزند مایکل شوماخر افسانه ای، قهرمان هفت دورهٔ مسابقات فرمول یک، با تیم هاس قراردادی چندساله امضا نموده و از فصل آینده رسماً وارد مسابقات فرمول یک خواهد شد.

29 دی 1399

جریمه و توقیف در انتظار پلاک مخدوشها

معاون هماهنگ نماینده پلیس راهور تهران گفت: رانندگانی که به صورت عمدی اقدام به پوشش پلاک یا تغییر در ارقام آن نمایند ضمن اعمال قانون و توقیف خودرو به مرجع قضایی معرفی می شوند.

27 دی 1399

هزینه تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی در میان گران ترن و لوکس ترین تورهای گردشگری قرار می گیرد. خرید بلیط هواپیما، اقامت در هتل، خورد و خوراک، حمل و نقل و بازدید از جاذبه های گردشگری هزینه های تور آفریقای جنوبی را تشکیل می دهند. در ادامه تمام این موارد را به طور جداگانه مورد...

17 دی 1399

خودروی تمام الکتریکی جان کوپر ورکس GP فراوری می گردد

برخلاف خودروی مینی الکتریک که به عنوان یک خودروی شهری طراحی شده است، مینی JCW GP الکتریکی پیش رو یک هاچ بک تراز اول خواهد بود.

13 دی 1399

دانش آموزان با ماشین های کنترلی در ماه به رقابت می پردازند

هر کسی که ماریو کارت بازی نموده، در فضا هم مسابقه داده است اما گروهی از دانش آموزان دبیرستانی با شرکت در رویداد مون مارک (Moon Mark) که در سال 2021 در ماه برگزار می گردد به صورت واقعی فراتر از جو زمین و توسط ماشین های کنترلی با هم به رقابت می پردازند.

11 دی 1399

نرخ گذاری دستوری خودرو حذف می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، در شرایطی که در پاسخ به نارسایی های صنعت و بازار خودرو، مجلس طرح ساماندهی صنعت خودرو را با موضوع عرضه خودرو در بورس به جریان انداخته و کلیات آن در کمیسیون صنایع مجلس نیز تصویب شده است، خبرها حکایت از این دارد که دولت نیز همزمان دست...

8 دی 1399

خبرنگاران انبارهای اختصاصی گمرک اصفهان بیش از 4 برابر شده است

اصفهان- خبرنگاران- مدیرکل گمرکات استان اصفهان گفت: سال گذشته، هشت انبار اختصاصی زیرمجموعه گمرک در واحدهای تولیدی استان وجود داشت که این تعدادا در سال جاری با رشد بیش از چهار برابری به 34 انبار رسید.

7 دی 1399

بارش 40 سانتی برف در محورهای کوهستانی گیلان، انسداد پونل - خلخال

خبرنگاران/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه محور پونل - خلخال در شهرستان رضوانشهر به دلیل بارش شدید برف و کولاک مسدود است، گفت: ارتفاع برف در محورهای کوهستانی بین 15 تا 40 سانتیمتر گزارش شده است.

5 دی 1399

مشخص نرخ لاستیک توسط تولیدکنندگان

خبرنگاران : مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صمت خارج شدن لاستیک سواری از شمول قیمت گذاری و نرخ گذاری این کالا توسط واحدهای تولیدی را سبب کاهش اختلاف قیمت بازار آزاد دانست.

4 دی 1399

کلیات طرح اقدام راهبردی مجلس برای لغو تحریم ها تصویب شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم در این کمیسیون و ماده نخست آن که الزام دولت برای غنی سازی 20 درصد است، خبر داد.

3 دی 1399

45 مدل درب چوبی آپارتمان مدرن و زیبا [در سال جدید]

همانطور که دکوراسیون داخل خانه اهمیت زیادی دارد و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خانه دارد نما و دکوراسیون بیرونی خانه نیز تاثیر زیادی در جلب توجه همه و زیبایی خانه دارد.یکی از عنصر های اصلی که در اولین ورود به خانه میبینید درب آن است. امروزه بیشتر افراد...

29 آذر 1399

سندروم پساکووید: در 46 سالگی احساس می کنم 96 ساله هستم

علائم از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما شامل احساس خستگی مزمن، تنگی نفس و سرفه دائمی، از دست دادن حس بویایی و چشایی، درد عضلانی، مسائل شنیداری و بینایی، سر درد، صدمه به قلب، ریه، کلیه ها و معده است. مسائل ذهنی شامل افسردگی، اضطراب و تقلا برای تمرکز...

22 آذر 1399

خبرنگاران کرونا سفر عمومی در خراسان شمالی را 42 درصد کاهش داد

بجنورد- خبرنگاران- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: در نیمه نخست سال جاری 687 هزار نفر با ناوگان عمومی استان مسافرت کردند که این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال 42 درصد کاهش دارد.

30 آبان 1399
تعداد: (115)