اقدام عجیب و خبرساز علیرضا بیرانوند

به گزارش مجله عطر یاس، در روز برگزاری فینال جام حذفی اشاره به این موضوع داشتیم که بعضی بازیکنان اسمی پرسپولیس از شرایط مالی خود و دریافتی هایشان درطول فصل رضایت ندارند و در پی این هستند که به باشگاه خود نوتیس دهند. علیرضا بیرانوند یکی از این بازیکنان بود که بعد از قهرمانی تیمش در جام حذفی و درواقع انتها فصل به وسیله وکیلش به باشگاه پرسپولیس نوتیس داد. براساس این نوتیس یا به اصطلاح اخطاری که بیرانوند به باشگاه پرسپولیس داده، این باشگاه موظف است ظرف 15 روز بعد از نامه ارسال شده به باشگاه، برای تسویه حساب با بیرانوند اقدام کند.

اقدام عجیب و خبرساز علیرضا بیرانوند

اگر این اتفاق رخ ندهد دروازه بان تیم ملی به زودی بازیکن آزاد خواهد شد و باشگاه پرسپولیس مجبور است با او برای قرارداد دوباره وارد مذاکره گردد. البته گفته می گردد بیرانوند از یک تیم عربستانی پیشنهاد دارد که دستمزدش با پرسپولیس اصلا قابل مقایسه نیست. این تیم به ادعای نزدیکان بیرانوند در لیگ قهرمانان حضور دارد و از این رو او بدش نمی آید به این پیشنهاد پاسخ مثبت دهد. باشگاه پرسپولیس اگر قبل از خاتمه نوتیس با بیرانوند تسویه حساب کند باز این دروازه بان می تواند با پرداخت 250 هزار دلار به باشگاه پرسپولیس به عنوان حق فسخ، بازیکن آزاد شده و راهی تیم مورد نظرش گردد. جدایی بیرانوند برای پرسپولیس به نوعی جبران ناپذیر خواهد بود و یحیی گل محمدی نیز به شدت مخالف جدایی این دروازه بان ملی پوش تیمش است.

با تمام این حرف ها بیرانوند درصورتی که در پرسپولیس از نظر مالی تامین گردد، بعید است حاضر به جدایی باشد. این یعنی یکی از برنامه های سخت مدیریت باشگاه پرسپولیس در فصل جابجایی حفظ بیرانوند در این تیم است.

منبع: فرهیختگان

منبع: فرارو
انتشار: 23 خرداد 1402 بروزرسانی: 23 خرداد 1402 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 2144

به "اقدام عجیب و خبرساز علیرضا بیرانوند" امتیاز دهید

2 کاربر به "اقدام عجیب و خبرساز علیرضا بیرانوند" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب و خبرساز علیرضا بیرانوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید