شایعه عجیب برای پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش مجله عطر یاس، صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا برای کشور های دیگر، خاصه، عربستانی ها غیرقابل هضم است؛ کننده آن ها یعنی النصر در نیمه نهایی مغلوب کننده ایران شده و حالا از هیچ کاری برای زمین زدن تیم پرسپولیس دریغ نمی کنند.

شایعه عجیب برای پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش سرویس ورزشی خبرنگاران، اولین پرسش مهم و حیاتی که باید درباره فینال لیگ قهرمانان آسیا پرسیده شود این است که آیا به پرسپولیس اجازه بازی کردن در این دیدار را می دهند؟ همین امروز خبری منتشر شده که باشگاه النصر از ثبت قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس شاکی است و اعتقاد دارد آن ها (باشگاه پرسپولیس) قانون را دور زده اند. پرسپولیسی ها فعلا نگران هستند و می گویند عده ای از داخل به AFC و این باشگاه عربی خط می دهند. این شایعه بی ارتباط به شایعه چند روز اخیر که گفته می شد پرسپولیس قرارداد بازیکنانش را با وجود پنجره بسته ثبت کرده نیست.

اگرچه مسئولان این باشگاه می گویند قرارداد ها قانونی و قبل از بسته شدن پنجره بوده است، ولی حالا که پای شکایت تیم عربستانی به میان آمده است نگرانی ها بیشتر شده است؛ آیا دوباره قرار است لابی خطرناکی صورت بگیرد و این بار پرسپولیس از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا محروم شود؟

اگر این موضوع هم برطرف شود، پرسپولیسی ها دوباره برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا نگرانی هایی دارند؛ آن ها دو بازیکن کلیدی شان را در این دیدار نخواهند داشت: وحید امیری و احسان پهلوان. اولی دو کارته شد و فینال را از دست داده و دومی هم که با کارت قرمز در نیمه نهایی اخراج شده و نمی تواند تیمش را همراهی کند. برای این تیم که ستاره های مهمی مثل علیپور و ترابی را از دست داده شاید پرکردن جای خالی این بازیکنان کار دشواری باشد.

معمای پیچیده سوم هم شرایط عیسی آل کثیر است؛ او به تازگی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به مدت 6 ماه محروم شده است؛ این بدان معنی است که اگر حکم پابرجا بماند عیسی بازی فینال که گفته شده 20 آذرماه است را از دست می دهد. اگرچه مهدی عبدی جوان نشان داد شایستگی این را دارد تا بیشتر در ترکیب پرسپولیس بازی کند، ولی همه می دانند حضور عیسی در ترکیب پرسپولیس مزیت دیگری دارد.

معمای سوم، اما محل برگزاری بازی فینال است؛ به فرض آنکه پرسپولیس نگرانی هایش بابت حضور در فینال را برطرف کند باید نگران محل بازی فینال باشد؛ اگر کار دست عربستانی ها و نفوذ آن ها باشد به نظر می رسد هرکاری می کنند تا فینال به جای غرب در شرق برگزار شود و خستگی و عدم تطبیق مناسب زمانی به تن پرسپولیسی ها بماند. البته که همین امروز یکی از مشهورترین خبرنگاران ورزشی عربستانی خبر داده که فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی (!) برگزار می شود؛ معین نیست این خبر صحت داشته باشد یا نه، ولی اگر در حد شایعه هم باشد بهتر است از همین الان مسئولان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس رایزنی های جدی را شروع کنند تا این امتیاز مهم از کف نرود.

نکته دیگر درباره فینال لیگ قهرمانان آسیا اینکه هنوز شرایط تیم های حاضر در شرق معین نشده؛ اگرچه تیم های غرب آسیا بازیهایشان را به اتمام رسانده اند، ولی شرقی ها هنوز بازی های مرحله گروهی را هم به اتمام نرسانده اند. آن ها هم قرار است به زودی به صورت متمرکز بازیهایشان را در یک کشور که گفته می شود احتمالا مالزی و یا همین قطر خواهد بود، برگزار کنند.

پرسپولیس کننده ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا، برای دومین بار در سه فصل اخیر به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است؛ این تیم در فینال قبلی مغلوب کاشیما از ژاپن شد و به عنوان دومی آسیا بسنده کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1120

به "شایعه عجیب برای پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه عجیب برای پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید