احمدی صفا: حرف احدی در خصوص عدم آمادگی ملی پوشان در مسابقات قهرمانی کشور درست است، با حذف وزن 49 کیلوگرم از المپیک وزن بالاتر آمدم

به گزارش مجله عطر یاس، امید احمدی صفا، ملی پوش بوکس ایران گفت: حرف سرمربی تیم ملی بوکس در خصوص عدم آمادگی ملی پوشان بوکس در بازی های آسیایی کاملا درست است و تنها به خاطر تجربه مقابل رقبای خود پیروز شدیم.

احمدی صفا: حرف احدی در خصوص عدم آمادگی ملی پوشان در مسابقات قهرمانی کشور درست است، با حذف وزن 49 کیلوگرم از المپیک وزن بالاتر آمدم

امید احمدی صفا در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله عطر یاس ، در خصوص قهرمانی خود در مسابقات بوکس قهرمانی کشور گفت: بعد از اینکه متوجه شدم وزن 49 کیلوگرم از مسابقات المپیک حذف شده است، تصمیم گرفتم یک وزن بالاتر بیایم و برای اولین بار در وزن 52 کیلوگرم در مسابقات قهرمانی کشور حضور داشته باشم. در این مسابقات نیز حریفان خیلی خوب و نامداری داشتم که در دوره های گذشته قهرمان شده بودند، اما خدا را شکر توانستم با 4 پیروزی به مقام قهرمانی دست پیدا کنم.

وی در خصوص شرایط میزانی اهواز عنوان نمود: میزبانی مسابقات نه خیلی خوب و نه خیلی بد بود و کاملا معمولی بود. اما نکته مهم سالن بسیار خوب مسابقات بود که باعث جذابیت بیشتری شده بود.

ملی پوش بوکس ایران در بازی های آسیایی اندونزی در خصوص پخش مستقیم مسابقات رقابت های بوکس گفت: پخش مستقیم مسابقات بوکس بازی های آسیایی اندونزی باعث شده بود تا استرس پخش مستقیم را نداشته باشم و راحت مبارزه کنم. نکته مهم پخش مستقیم رقابت های بوکس دیده شدن زحمات ورزشکاران بوکس مانند سایر رشته ها است. چرا باید ملی پوشان رشته بوکس را غیر از ورزشکاران این رشته کسی نشناسد؟ قطعا تداوم پخش مسابقات بوکس انگیزه ما را بالا خواهد برد تا همیشه در میان بهترین ها باشیم.

احمدی صفا در خصوص آمادگی خود در مسابقات بوکس قهرمانی کشور گفت: بعد از بازی های آسیایی دو مرحله اردوی تیم ملی برگزار گردید اما پیش از مسابقات قهرمانی کشور حدود 40 روز اردوی ما تعطیل شده بود. همین موضوع باعث شده بود تا بوکسورها به صورت شخصی تمرین نمایند و طبیعتا با بهترین شرایط در مسابقات حضور نداشته باشند.

وی در خصوص عدم رضایت سرمربی تیم ملی بوکس از سطح فنی بوکسورها در مسابقات قهرمانی کشور گفت: دقیقا حرف اکبر احدی درست است. نه تنها من بلکه دو ملی پوش دیگر حاضر در بازی های آسیایی با صد در صد آمادگی در مسابقات قهرمانی کشور حاضر نشده بودیم و حدود 70 درصد به آمادگی رسیده بودیم. احدی نیز به ما گفت که تنها با تجربه خود مقابل رقبا به پیروزی رسیدیم که کاملا حرف او درست بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 40

به "احمدی صفا: حرف احدی در خصوص عدم آمادگی ملی پوشان در مسابقات قهرمانی کشور درست است، با حذف وزن 49 کیلوگرم از المپیک وزن بالاتر آمدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمدی صفا: حرف احدی در خصوص عدم آمادگی ملی پوشان در مسابقات قهرمانی کشور درست است، با حذف وزن 49 کیلوگرم از المپیک وزن بالاتر آمدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید