طراحی سر در ورودی ویلا: گل محمدی: حکایت تیم ما شده هر دم از این باغ بری می رسد، از ابتدای فصل هزار تومان هم پاداش نگرفتیم!

به گزارش مجله عطر یاس، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای توصیف شرایط نابسامان تیمش از این مصراع استفاده کرد که هر دم از این باغ بری می رسد.

طراحی سر در ورودی ویلا: گل محمدی: حکایت تیم ما شده هر دم از این باغ بری می رسد، از ابتدای فصل هزار تومان هم پاداش نگرفتیم!

جهت دریافت خدمات طراحی سر در ورودی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد در نشست خبری گفت: بازی خوبی از طرف دو تیم بود. تیم ما آغاز بدی داشت و فولاد در ابتدای کار فشار زیادی آورد و حتی به گل هم می توانستند برسند. رفته رفته تیم شکلش را پیدا کرد، راحت تر کار کردیم و در مجموع بچه ها توانستند مزد کوشش شان را بگیرند. فولاد تیم خوب و سازمان یافته ای است که خدا را شکر پیروز شدیم مقابل آن پیروز شویم.

وی درباره مسائل باشگاه پرسپولیس، بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی این تیم و البته شایعه استعفای خودش توضیح داد: بعد از برد شاید درست نباشد درباره این مسائل حرف بزنیم و کام طرفداران تلخ گردد، ولی قرار بود امروز پرداختی باشد که انجام نشده است! فکر می کنم گفته شده برای فردا پرداخت می گردد که آنهم اگر پرداخت گردد. مسائل پرسپولیس زیاد است و هر روز یک مشکل و پفراینده تازه به وجود می آید. بچه ها با تمام سختی ها با جان و دل کار می نمایند و باید اینجا از تک تک بچه ها تشکر کنیم. آنها الگو و اسوه صبر و شکیبایی در فوتبال هستند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره جذب نفرات تازه و احتمال به خدمن گرفتن شیمبا، گفت: نیم فصل آغاز شده است هم زمان خوبی برای استراحت داریم و هم اینکه درباره گزینه ها و رفع کردن نقاط ضعف مان می توانیم فکر کنیم. الان گرفتن بازیکن سخت شده است، مخصوصاً بازیکنان خارجی که شرایط خاص خودشان را دارند.

گل محمدی در نشست خبری بعد از بازی نیز گفت: بازی در مجموع خوبی بود. موقعیت های خوبی روی دروازه ها به وجود آمد. ما آغاز خوبی نداشتیم و تیم فولاد خیلی بهتر بازی را آغاز کرد و موقعیت های خوبی هم داشت. فکر می کنم در 15 دقیقه اول بازی تحت فشار بودیم و خطاهای زیادی به حریف دادیم.

وی اضافه کرد: هر چه از زمان مسابقه گذشت راحت تر بازی کردیم و توانستیم بازی را بهتر کنترل کنیم. خصوصاً در نیمه دوم بازی خوبی بود و هم در فاز دفاع و هم حمله خوب عمل کردیم و توانستیم موقعیت به دست بیاوریم. فکر می کنم پنالتی واضحی هم رخ داد که متأسفانه گرفته نشد. در هر صورت من از تک تک بچه ها تشکر می کنم با توجه به فکر خوبی که به خاطر مسائل نداشتند، تمام وجودشان را برای این بازی گذاشتند. خدا را شکر توانستیم سه امتیاز خوبی را کسب کنیم و این سه امتیاز خیلی مهم بود. این سه امتیاز ما را به عنوان یکی از مدعیان اصلی معرفی کرد. از همه طرفداران هم به خاطر انرژی که دادند، تشکر و این برد را تقدیم آنها می کنیم. امیدوارم این فرایند را ادامه دهیم، ان شاءالله با حل مسائلی که وجود دارد. واقعاً بچه ها در رختکن خیلی به خاطر شرایطی که وجود دارد، ناراحت بودند. امیدواریم هر چه زودتر این مسائل رفع گردد.

سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به خبرنگار خبرنگاران در خصوص اینکه آیا پرداختی هایی که مدیریت تازه وعده داده بود پیش از بازی انجام شد یا خیر، گفت: امروز که پرداختی نداشتیم، ولی فکر می کنم فردا حدود 10 تا 15 درصد طبق صحبتی که شده است وارد حساب بچه ها گردد، اما این اندازه هنوز آنقدری نیست که مسائل بچه ها را رفع کند.

گل محمدی در خصوص فسخ قرارداد رادوشویچ و شکایت او از باشگاه پرسپولیس نیز یادآور شد: من دقیقاً اطلاعی ندارم از این موضوع و این بحث ها به مدیریت مربوط می گردد، ولی یک ضرب المثلی وجود دارد که می گوید هر دم از این باغ بری می رسد. الان این شرایط تیم ماست و هر روز یک اتفاق برای این تیم می افتد. ان شاءالله درست گردد.

وی درباره اینکه آیا باشگاه برای کادر فنی محدودیتی از لحاظ اقتصادی برای جذب بازیکن تازه قائل شده است، توضیح داد: خیر باشگاه چنین صحبتی با ما نداشته است. هنوز این صحبت ها را من از طرف باشگاه نشنیدم. نقل وانتقالات هم فرصت خوبی است و فکر می کنم تا بازی بعد 16، 17 روز وقت داریم. ممکن است بعضی ها ناراحت شوند، ولی ما مسائلی داریم که اولویت است برای اینکه بتوانیم راه مان را ادامه دهیم. به طور مثال زمین تمرین و شرایط پرداختی بازیکنان. ما از اول فصل تا الان هزار تومان هم پاداش نگرفتیم. ان شاءالله فردا درصدی پرداخت گردد تا اندازهی از مسائل رفع گردد، ولی واقعاً مسائلی است که اولویت به شمار می آیند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: من نمی گویم نقل وانتقالات برای ما مهم نیست، ولی باید شرایطی به وجود بیاید که شرایط تیم باثبات گردد و با آرامش بیشتری بتوانیم بازیکن انتخاب کنیم. در این بازاری هم که وجود دارد جذب بازیکن سخت است، ولی شک نکنید تمام کوشش مان را می کنیم که در نیم فصل دوم شرایط بهتری داشته باشیم و بتوانیم نقاط ضعف مان را پوشش دهیم. با این حال همانطور که گفتم اگر مسائل رفع نگردد و با شرایط موجود به نقل وانتقالات برویم، واقعاً نمی دانم امکانش وجود دارد یا خیر.

گل محمدی در خصوص بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی این تیم به علت شکایت اوساگونا گفت: من در جریان نیستم. پنجره نقل وانتقالاتی یک چیز عادی است و تعجب نمی کنیم. ما این کلمه را در این چند سال زیاد شنیدیم و این هم روی آن. اطلاعی از آن نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 اسفند 1400 بروزرسانی: 5 اسفند 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1856

به "طراحی سر در ورودی ویلا: گل محمدی: حکایت تیم ما شده هر دم از این باغ بری می رسد، از ابتدای فصل هزار تومان هم پاداش نگرفتیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سر در ورودی ویلا: گل محمدی: حکایت تیم ما شده هر دم از این باغ بری می رسد، از ابتدای فصل هزار تومان هم پاداش نگرفتیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید