بعد از بازی با پرسپولیس تکلیف رفتنم از استقلال مشخص می شود ، از اتفاقی که برای دوست داشتنی ترین بازیکن مان افتاد شوکه شدیم!

به گزارش مجله عطر یاس، ستاره این فصل استقلال در گفت وگویی حرف آخر را زد و بیان نمود به شخصه دوست دارد بماند و به کارش با این تیم ادامه بدهد.

بعد از بازی با پرسپولیس تکلیف رفتنم از استقلال مشخص می شود ، از اتفاقی که برای دوست داشتنی ترین بازیکن مان افتاد شوکه شدیم!

به گزارش خبرنگاران مهدی قایدی و محمد محبی، دو ستاره استقلال که عملکرد فوق العاده ای در این فصل از خود به جای گذاشته اند، این روزها همچنان شرایط ناتعیینی دارند و همین موضوع باعث شده تا حد زیادی هواداران استقلال با نگرانی اخبار مرتبط با این دو بازیکن را دنبال کنند.

دیروز در این خصوص نوشتیم در دستورالعملی که فدراسیون فوتبال برای عقد قرارداد باشگاه ها با بازیکنان و مربیان مصوب کرده، بندی جنجالی وجود دارد که به موجب آن بازیکنان لژیونر ایرانی قادر به عقد قرارداد به صورت قرضی با باشگاه های ایرانی نیستند، این درحالی است که به صورت مفصل از قول یک مدیر استقلالی توضیح دادیم این قانون اگر برای فصل بعدی لازم الاجرا شود، از آنجا که از قبل توافق با باشگاه های محبی و قایدی اجرا شده، بنابراین منعی برای ادامه حضور آنها در استقلال وجود ندارد.

قایدی بازیکن شباب الاهلی امارات است و محبی با سانتاکلارا قرارداد دارد. البته این دو بازیکن که به صورت قرضی به استقلال آمده اند با شرایط متفاوتی روبرو هستند؛ چراکه با پرداخت 600 هزار دلار به سانتاکلارا قرارداد محبی دائمی شده و این در شرایطی است که بسیار بعید به نظر می رسد شباب الاهلی زیربار دائمی شدن قرارداد دیگر ستاره بوشهری استقلال برود.

با این حال محبی که فصل بسیارخوبی را با استقلال سپری کرد در گفت وگویی حرف آخر را زد و بیان نمود به شخصه دوست دارد در استقلال بماند و به کارش با این تیم ادامه بدهد. گفت وگو با محبی را در ادامه می خوانید.

صحبت را با حضور هواداران در ورزشگاه برای حمایت از استقلال در بازی برابر نساجی آغاز کنیم.

واقعا از هواداران ممنونم. از ابتدای فصل آنها از ما به خوبی حمایت کردند و امیدوارم در بازی دربی شاهد حضور پرشور هواداران مان باشیم. در همین بازی اخیر گفته بودیم اگر مجوز حضور در طبقه دوم ورزشگاه آزادی را بدهند هواداران بامعرفت ما می آیند و این سکوها را هم پر می کنند. خوشحالم که این رخ داد و همان طور که همه دیدند در بازی با نساجی با حضور حداکثری هواداران استقلال توانستیم به یک برد پرگل دیگر برسیم. از آنها ممنونم که ما را تنها نگذاشتند و برای دیدار دربی هم منتظرشان هستیم.

برای فصل بعدی در استقلال می مانی؟

نمی دانم، واقعیت این است که اصلا شرایطم تعیین نیست و این مورد طی روزهای آینده تعیین می شود. ان شاءالله بعد از بازی فینال تکلیف من هم تعیین خواهد شد.

دلت چه می گوید؟ دوست داری با استقلال ادامه بدهی؟ در هر صورت فصل خوبی را در استقلال سپری کردی و هواداران دوست دارند تحت هر شرایطی برای فصل بعدی هم در این تیم بمانی.

چراکه نه! من هم دوست دارم همچنان در خدمت استقلال باشم و به کار با این تیم ادامه بدهم اما همان طور که گفتم در این خصوص بعد از دیدار فینال و ان شاءالله قهرمانی جام حذفی صحبت های لازم انجام و تکلیفم تعیین می شود. الان همه فکر و ذکر و تمرکزم روی دیدار چهارشنبه است و می خواهیم با قدرت در این دیدار به میدان برویم تا جام را به هواداران هدیه بدهیم.

درباره فینال صحبت می کنی؟

سعی می کنیم با قدرت به میدان برویم و جام قهرمانی را بگیریم تا به نوعی زحماتی را که هواداران برای ما در این فصل کشیدند، جبران کنیم. ما با تمام توان به این دیدار می رویم و امیدوارم بتوانیم شکست در لیگ برتر را هم جبران کنیم.

درباره بحث داوری هم صحبت کنیم.

بله، من در مصاحبه های قبلی هم گفته بودم استقلال تیمی بود که بیشترین ضربه را از ناحیه داوری در فصل گذشته خورد و چه بسا اگر اشتباهات داوری وجود نداشت قهرمانی به استقلال می رسید. درطول فصل آمارهای زیادی در این زمینه منتشر شد که گواه صحبت هایم هستند و در همه این آمارها تعیین است که استقلال بیشترین ضربه را از ناحیه داوری متحمل شده است. البته این اشتباهات سهوی هستند و در این موضوع شکی وجود ندارد.

بعد از بازی با نساجی در صحبت هایت از حضور داور خارجی استقبال کرده بودی.

حالا که پرسپولیس صعود کرده، حساسیت این دیدار چندبرابر شده و امیدوار بودیم حداقل در این شرایط یک داور خارجی برای این دیدار انتخاب شود. بااین حال حتی اگر این اتفاق نیفتد، امیدوارم هر داوری که انتخاب می شود با تمام توان و تمرکز این دیدار حساس را قضاوت کرده و اینطور نشود که دوباره مسائل قبلی تکرار شود و در این دیدار دوباره استقلال از ناحیه داوری ضربه بخورد.

درباره مصدومیت رضا میرزایی چه صحبتی داری؟ به نظر همه بازیکنان استقلال از این اتفاق ناراحتند؟

مصدومیت رضا باعث شد همه شوکه شویم. او دوست داشتنی ترین بازیکن تیم ماست و تازه روی دور افتاده بود که متاسفانه این اتفاق برایش افتاد. بعدا هم فهمیدیم متاسفانه رباط داده اما این پایان کار نیست و رضا باید 6 ماه تمام بجنگد، چون برای نیم فصل بعدی رقابت ها منتظر حضور او هستیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 خرداد 1402 بروزرسانی: 8 خرداد 1402 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 2137

به "بعد از بازی با پرسپولیس تکلیف رفتنم از استقلال مشخص می شود ، از اتفاقی که برای دوست داشتنی ترین بازیکن مان افتاد شوکه شدیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعد از بازی با پرسپولیس تکلیف رفتنم از استقلال مشخص می شود ، از اتفاقی که برای دوست داشتنی ترین بازیکن مان افتاد شوکه شدیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید