گفت وگوی نوروزی، جرج لیکنز: امیدوارم مردم ایران سال خوبی داشته باشند، در همه جا طرفداران تراکتورسازی را دیده ام

به گزارش مجله عطر یاس، سرمربی بلژیکی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز صحبت هایی را راجع به عید نوروز ایرانی ها انجام داد.

گفت وگوی نوروزی، جرج لیکنز: امیدوارم مردم ایران سال خوبی داشته باشند، در همه جا طرفداران تراکتورسازی را دیده ام

به گزارش مجله عطر یاس از تبریز، جرج لیکنز سومین سرمربی تراکتورسازی در فصل جاری است که بهترین عملکرد را در بین سایر مربیان این تیم از خود به ثبت رسانده است.

خبرنگار مجله عطر یاس به بهانه فرا رسیدن عید نوروز به سراغ این سرمربی بلژیکی رفته و مصاحبه ای را با وی ترتیب داده است که مشروح آن را در زیر می خوانید:

مجله عطر یاس: آقای لیکنز، شما در ماه های پایانی سال ایرانی ها به اینجا آمدید و کارتان را شروع کردید. سال 97 هم در آستانه تمام شدن قرار گرفته، چه ارزیابی از عملکرد تقریباً سه ماهه خودتان در تراکتورسازی دارید؟

روزی که به تراکتورسازی آمدم، گفتم که ما هدف های بزرگی داریم اما برای رسیدن به این اهداف زمان می خواهیم. نمی شود که به یک باره و خیلی سریع به اهداف مان برسیم. ما یک برنامه بلند مدت و یک برنامه کوتاه مدت برای تراکتورسازی در نظر گرفته ایم تا این تیم را به چیزی که شایستگی اش را دارد، برسانیم.

مجله عطر یاس: چند روز دیگر سال 97 تمام می شود و عید نوروز است؛ از نوروز چیزی می دانید؟

سال جدید ما از چند وقت پیش شروع شده. ما هم یک هفته قبل از کریسمس جشن می گیریم. برای مردم ایران هم در سال جدیدشان آرزوی بهترین ها را دارم و امیدوارم همیشه سالم باشند.

مجله عطر یاس: در آستانه سال جدید چه پیامی برای مردم ایران دارید؟

عید نوروز را به مردم ایران تبریک می گویم و امیدوارم سالی خوب و توأم با موفقیت را داشته باشند.

مجله عطر یاس: شما امسال در تراکتورسازی با سه کاپیتان تیم ملی ایران کار کرده اید. کار کردن با بازیکنان بزرگی مانند شجاعی، دژاگه و حاج صفی چطور است؟

آنها واقعاً بازیکنان خوبی هستند. من به تک تک بازیکنانم اعتماد دارم آنها هم همه تلاش شان را به کار می گیرند. من همیشه به بهترین ها میدان می دهم و دوست دارم بهترین استفاده را از بازیکنانم داشته باشم. به همین دلیل تلاش می کنیم بازیکنان را به سطحی برسانیم که حداکثر توانایی های خود را نشان بدهند.

مجله عطر یاس: با این بازیکنان می شود به قهرمانی تراکتورسازی در لیگ هجدهم امیدوار بود؟

شما نمی توانید خیلی سریع به اهداف مدنظرتان برسید، برای موفقیت باید نگاه بلند مدت داشته باشید. ما هم پله پله پیش می رویم.

مجله عطر یاس: شما سه ماه است که سرمربی تراکتورسازی شده اید. در این مدت چه شناختی از مردم کشور ما پیدا کرده اید؟

مردم در اینجا دیوانه وار تراکتورسازی را دوست دارند و با این تیم زندگی می کنند. می توانم بگویم که فوتبال برای مردم ایران مثل زندگی می ماند.

مجله عطر یاس: زندگی در تبریز چطور است؟

مردم تبریز از همان ابتدا استقبال خوبی از من داشتند که جا دارد از آنها تشکر کنم. من امیدوارم که جواب محبت، میزبانی و اعتماد مردم تبریز را بدهم. البته خارج از تبریز هم من طرفداران تراکتورسازی را دیدم. حتی در کیش هم طرفداران تراکتورسازی حضور داشتند.

مجله عطر یاس: در سال آینده برنامه تان برای تراکتورسازی چیست؟

من همیشه گفتم و باز هم می گویم که ما قدم به قدم جلو می رویم. باید این روش را حفظ کنیم تا به خواسته های مان در تراکتورسازی برسیم.

مجله عطر یاس: ... و صحبت پایانی؟

خیلی کوتاه می گویم که (به زبان فارسی می گوید): نوروز مبارک

گفت وگو از امیر ملک زاده

ش

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 95

به "گفت وگوی نوروزی، جرج لیکنز: امیدوارم مردم ایران سال خوبی داشته باشند، در همه جا طرفداران تراکتورسازی را دیده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفت وگوی نوروزی، جرج لیکنز: امیدوارم مردم ایران سال خوبی داشته باشند، در همه جا طرفداران تراکتورسازی را دیده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید