لازم باشد قرارداد تقی پور را منتشر می کنم، فقط قهرمانی می خواهیم

به گزارش مجله عطر یاس، حامد نجفی در تبادل نظر با خبرنگاران، در مورد انتخاب علی افضل به عنوان سرمربی جدید تیم فوتسال مس به جای اسماعیل تقی پور گفت: با جلساتی که در کمیته فنی و هیات مدیره داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که کادر فنی تیم تغییر کند. گزینه هایی برای راهنمایی تیم در نظر داشتیم که در نهایت به علی افضل رسیدیم. این مربی هم به تبریز آمد و جلسه نهایی را برگزار کردیم.

لازم باشد قرارداد تقی پور را منتشر می کنم، فقط قهرمانی می خواهیم

وی در مورد دلیل اصلی تغییر اسماعیل تقی پور یادآور شد: ما نتوانستیم در جام باشگاه های آسیا قهرمان شویم. یکی از شروط قرارداد تقی پور هم قهرمانی در آسیا بود و اگر تیم قهرمان نمی شد باشگاه مختار بود برای کادر فنی تصمیم بگیرد.

مدیرعامل باشگاه مس در واکنش به صحبت های تقی پور مبنی بر اینکه چنین بندی در قراردادش وجود نداشته است، توضیح داد: اگر لازم باشد این قرارداد را منتشر می کنم. در دو قسمت از این قرارداد بند قهرمانی در آسیا ذکر شده بود.

نجفی در پاسخ به این سئوال که آیا مس در ادامه لیگ بازیکن جدیدی به خدمت خواهد گرفت یا خیر؟ یادآور شد: بازیکنانی که در مس هستند، جزو تاپ ترین بازیکنان فوتسالمان هستند ولی تقویت تیم بستگی به نظرات افضل و شرایط باشگاه دارد. باید دید وضعیت چگونه می گردد ولی فکر نمی کنم بازیکن جدیدی بخواهیم؛ هرچند که این موضوع در حیطه اختیاراتم نیست. شاید اگر احتیاج باشد در مرحله پلی آف بازیکن خارجی بگیریم.

وی درباره عملکرد ضعیف بوکائو در جام باشگاه های آسیا و دنیا و انتقاد از این بازیکن خارجی مس، توضیح داد: بوکائو بازیکن خوبی بود ولی حضور کوتاه مدت در چنین تورنمنت هایی جواب نمی دهد. هماهنگی بازیکن جدید با تیم زمان بر است. بوکائو 10 روز قبل از جام باشگاه های آسیا به ایران آمد و در مسابقات لیگ هم نمی توانست تیم را همراهی کند. انتخاب این بازیکن هم توسط کادر فنی و سرمربی صورت گرفت و باشگاه بازیکنی را به تقی پور تحمیل نکرد.

مدیرعامل باشگاه مس در خاتمه در پاسخ به این سئوال که هدف مس با علی افضل در لیگ برتر چیست؟ گفت: ما قهرمانی لیگ را می خواهیم. فقط قهرمانی است که می تواند آرامش را به خانواده بزرگ مس برگرداند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 244

به "لازم باشد قرارداد تقی پور را منتشر می کنم، فقط قهرمانی می خواهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لازم باشد قرارداد تقی پور را منتشر می کنم، فقط قهرمانی می خواهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید