پیشبینی امیدبخش برای فیسبوک ، ارزش هر سهم غول فناوری به 160 دلار در سال 2019 می رسد

به گزارش مجله عطر یاس، نتایج یک پیشبینی جدید نشان می دهد سهام فیسبوک می تواند در سال 2019 با ارزش 160 دلار به ازای هر سهم فروخته گردد. این پیشبینی بسیار فراتر از حد انتظار برخی از سهامداران یا مردم عادی است.

پیشبینی امیدبخش برای فیسبوک ، ارزش هر سهم غول فناوری به 160 دلار در سال 2019 می رسد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب گمانه زنی جدید در مورد ارزش سهام فیسبوک توسط کمپانی پژوهشی Citron Research در روز چهارشنبه منتشر شده است. این موسسه ضمن حمایت از فیسبوک گفت که احتمال می دهد ارزش سهام این غول فناوری در سال 2019 به 160 دلار برسد، زیرا درآمد و پایگاه کاربری این شرکت در امسال تاثیر کمی از رسوایی های مرتبط با کمبریج آنالیتیکا و مسائل حریم خصوصی متحمل شده است.

البته منظور این موسسه از کاهش کم، کاهشی 28 درصدی است. چرا هر سهم این شبکه اجتماعی در امسال میلادی به 129.57 دلار رسید. اما با همه اینها به نظر می رسد این روند کاهشی باز هم نسبت به فاجعه ای که پیشبینی می شد رخ دهد قابل تحمل است.

طبق نظریات Citron سرمایه گذاران با تغییر رفتار کاربران و وابستگی کاربران نسبت به اینستاگرام، از فیسبوک به اینستاگرام کوچ می نمایند و روند فعالیت های بازرگان و تجاری خود را به آن سمت و سو متمایل می نمایند.

در بخشی از گزارشCitron می خوانیم: فیسبوک راهی طولانی را طی نموده است و درواقع از جلب اعتماد فروشنده های ساده را تبدیل به جلب اعتماد بازیکنان بزرگ بازار تجارت نموده است. همانطور که سرمایه گذاران نگران سر و صداهای مرتبط با حیم خصوصی و مسائل تبلیغاتی هستند، فیسبوک نیز در این خصوص نگرانی هایی دارد. اما نمی توانیم فراموش کنیم که در نهایت این شبکه های اجتماعی هستند که برنده بازی بزرگ برقراری ارتباط با کاربران هستند.

منبع: انتخاب
انتشار: 24 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 48

به "پیشبینی امیدبخش برای فیسبوک ، ارزش هر سهم غول فناوری به 160 دلار در سال 2019 می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشبینی امیدبخش برای فیسبوک ، ارزش هر سهم غول فناوری به 160 دلار در سال 2019 می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید