وزیر بهداشت: کنکور 99 به تعویق افتاد

به گزارش مجله عطر یاس، وزیر بهداشت از پیشنهاد تعویق یک ماهه کنکور 99 به ستاد ملی کرونا اطلاع داد.

وزیر بهداشت: کنکور 99 به تعویق افتاد

به گزارش خبرنگاران آنلاین، دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت در گزارشی از جلسه عصر امروز برای آنالیز شرایط برگزاری کنکور 99 در اینستاگرام نوشت:

امروز عصر مجدد با حضور ریاست محترم کمیسیون های آموزش و بهداشت و درمان و تعدادی از نمایندگان محترم مجلس و همچنین وزیر محترم علوم و رییس سازمان سنجش جلسه ای داشتیم.

وزیر محترم علوم و رییس سازمان سنجش اعلام کردند که اجرای پروتکل های سختگیرانه در این زمان به جامانده میسر نیست، مگر این دستورالعمل ها برای برگزاری آزمون سراسری تغییر کند.

در این جلسه اعلام کردم به عنوان وزیر بهداشت و متولی سلامت این کشور، قطعا سلامت فرزندانمان برای ما در اولویت است و از این پروتکل های سختگیرانه کوتاه نخواهم آمد که رئیس محترم کمیسیون های آموزش و بهداشت نیز در این مورد کاملا همراه و موافق بودند.

به مسولان برگزاری کنکور اعلام کردم اگر واقعا نمی توانید این دستورالعمل ها را به درستی اعمال کنید با برگزاری کنکور در این تاریخ مخالفم و تاکید می کنم که کنکور را به زمانی موکول کنید که بتوانید از لحاظ فضا و امکانات تمام ضوابط و دستورالعمل های ابلاغی وزارت بهداشت را فراهم کنید.

پیشنهاد وزارت علوم تعویق یک ماهه برگزاری کنکور سراسری بود که قرار شد در ستاد ملی کرونا مطرح گردد.

تصویر نوشته وزیر بهداشت در اینستاگرام را در زیر ببینید:

به گزارش خبرنگاران، پیش از ظهر امروز منصور غلامی، وزیر علوم در نشست خبری درباره برگزاری کنکور گفته بود: امیدوارم بتوانیم کنکور را در موعد مقرر برگزار کنیم. رییس مجلس و نمایندگان اگر نظراتشان در رابطه با زمان برگزاری کنکور غیر از آن چیزی است که در پیش رو داریم، به ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام نمایند و ما حتما به وسیله این ستاد پیگیری خواهیم کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1042

به "وزیر بهداشت: کنکور 99 به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر بهداشت: کنکور 99 به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید