نام نویسی تنها دو کاندیدا برای ریاست فدراسیون جانبازان و معلولان

به گزارش مجله عطر یاس، به گزارش خبرنگاران، نام نویسی از کاندیداهای ریاست فدراسیون جانبازان و معلولان از دوشنبه هفته گذشته (18 آذرماه) شروع شد. در این مدت تنها دو نفر متقاضی عهده دار شدن این مسئولیت شده اند.

نام نویسی تنها دو کاندیدا برای ریاست فدراسیون جانبازان و معلولان

نقی مهدوی رئیس هیات جانبازان و معلولان استان مازندران اولین کاندیدای ریاست در فدراسیون جانبازان و معلولان بود که هفته گذشته نام نویسی خود را انجام داد. امروز یکشنبه نیز محمدرضا موچانی کارمند بنیاد شهید و امور ایثارگران که مدرک مربیگری و داوری درجه یک پاراوزنه برداری را هم دارد به عنوان دومین کاندیدا ثبت نام کرد.

نام نویسی از کاندیداهای ریاست فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان طبق قانون به مدت 10 روز کاری و تا اول دی ماه ادامه خواهد داشت.

حمید صمیمی پیش از این ریاست فدراسیون جانبازان و معلولان را بر عهده داشت. وی که تجربه 6 ساله از ریاست در بنیاد شهید استان تهران را داشت بهمن ماه سال 96 با کسب آرای لازم از مجمع انتخاباتی ریاست این فدراسیون را بر عهده گرفت اما آبان ماه گذشته یعنی 21 بعد از ریاستش در این فدراسیون اعلام استعفا کرد تا به حوزه کاری قبلی خود بازگردد.

طبق حکم وزیر ورزش صمیمی از آبان ماه سرپرست فدراسیون جانبازان و معلولان است و تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی این مسئولیت را بر عهده خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 549

به "نام نویسی تنها دو کاندیدا برای ریاست فدراسیون جانبازان و معلولان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نام نویسی تنها دو کاندیدا برای ریاست فدراسیون جانبازان و معلولان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید