شیرکوند: باشگاه های پولدار کمر والیبال ایران را می شکنند، در تیم ملی برای لیگ بازیکن جابجا می کنند

به گزارش مجله عطر یاس، رئیس هیئت والیبال ورامین گفت: متاسفانه باشگاه های پولدار کمر والیبال ایران می شکنند و کسی هم نمی خواهد حرفی بزند.

شیرکوند: باشگاه های پولدار کمر والیبال ایران را می شکنند، در تیم ملی برای لیگ بازیکن جابجا می کنند

احسن شیرکوند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد بازار جابجایی لیگ برتر والیبال والیبال گفت: مدیران تیم ارومیه و فدراسیون نمی خواهند به داد لیگ برتر برسند. من هنوز نسبت به از دست دادن بازیکنی که با او قرارداد بسته بودیم، شوکه هستم. متاسفانه آدم های عجیبی در تیم شهر ارومیه هستند و به محض اینکه حقیقت را در مورد آنها بگویی، در کانال های خود ما را ترور شخصیتی می کنند.

رئیس هیئت والیبال ورامین ادامه داد: فدراسیون والیبال باید در این موارد به جدیت ورود کند و نظر بدهد. همه بازیکنان باید به باشگاهی که با آن قرارداد امضا کرده اند، متعهد باشند و اگر خلاف آن رفتار کردند، محروم شوند. متاسفانه باشگاه های پولدار، کمر والیبال ایران می شکنند و کسی هم نمی خواهد حرفی بزند.

لیبروی پیشین تیم ملی گفت: بازیکن به باشگاه ما آمده، قرارداد بسته، عکس یادگاری گرفته اما به راحتی، تیم را ترک می کند. در اردوی تیم ملی هم که عده ای واسطه شده اند و بازیکنان را جذب و جابجا می کنند. این کارها درست است؟

وی در سرانجام گفت: امیدوارم داورزنی به این قضیه ورود کند و حرف قاطع را بزند. نباید والیبال ایران را در مقطعی کوتاه و یک ساله مورد توجه قرار داد و باید سال های بعد را هم دید. باید والیبال ایران را در بحث کلان و طولانی مدت نگاه کرد. این گونه رفتارها از سوی باشگاه ها و برخی بازیکنان باعث سرخوردگی باشگاه های دیگر می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1531

به "شیرکوند: باشگاه های پولدار کمر والیبال ایران را می شکنند، در تیم ملی برای لیگ بازیکن جابجا می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیرکوند: باشگاه های پولدار کمر والیبال ایران را می شکنند، در تیم ملی برای لیگ بازیکن جابجا می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید