شب ها به طاق بستان بروید ، افزایش زمان بازدید تا ساعت 23

به گزارش مجله عطر یاس، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از افزایش ساعت کار مجموعه فرهنگی تاریخی طاق بستان در فصل تابستان امسال اطلاع داد.

شب ها به طاق بستان بروید ، افزایش زمان بازدید تا ساعت 23

مجله عطر یاس: امید قادری گفت: با توجه به افزایش حجم بازدیدکنندگان از مجموعه تاریخی طاق بستان و درخواست هایی که برای افزایش ساعت کار آن از سوی مردم داشتیم، این تصمیم اتخاذ شد.

او اضافه نمود: طبق این تصمیم، از امروز ساعت کار مجموعه فرهنگی تاریخی طاق بستان که پیش از این از 8 صبح تا 20 بود، به 8 صبح تا 23 تغییر خواهد نمود.

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه اضافه نمود: در حال حاضر روزانه بین 2500 تا 3500 بازدیدکننده از مجموعه تاریخی طاق بستان داریم که نسبت به مشابه سال گذشته رشد چشمگیری دارد. البته سال جاری در مناسبت های مختلف که شاهد تعطیلی های چند روزه در کشور بودیم تاق بستان در لیست آثار پربازدید قرار داشت.

وی در ادامه به بعضی از اقدامات عمرانی انجام گرفته در این مجموعه اشاره نمود و اضافه نمود: به منظور محوطه سازی و تملک تعدادی از واحدهای تجاری اطراف مجموعه اعتبارات جدیدی تقاضا نموده ایم که امیدواریم با اختصاص آن بتوانیم گام هایی را برای پیشبرد پرونده ثبت جهانی طاق بستان برداریم.

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی استان ساعت کار سایر اماکن تاریخی کرمانشاه در تابستان تغییری نخواهد نمود.

منبع: چمدان
انتشار: 26 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 201

به "شب ها به طاق بستان بروید ، افزایش زمان بازدید تا ساعت 23" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شب ها به طاق بستان بروید ، افزایش زمان بازدید تا ساعت 23"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید