جاذبه های گردشگری اورلاندو ، سفر به اورلاندا

به گزارش مجله عطر یاس، شهر اورلاندو در ناحیه ای قرار گرفته است که بیشترین تعداد بازدیدکنندگان و گردشگران در سال را در سراسر جهان دارد و سالانه میلیون ها نفر را به خود جذب می کند. سفر به اورلاندو این نکته را در نظر داشته باشید که در میان جاذبه های توریستی مهم انجا جهانی والت دیزنی ، سرزمین دریایی و استودیو جهانی قرار گرفته است. مرکز فضایی کندی در کیپ کارناوال نیز یکی دیگر از ان ها است.اورلاندو دارای اب و هوای زیر استوایی است .از ماه می تا اکتبر گرم و بارانی است و از ماه نوامبر تا اوریل هوا خنک تر و ریزش باران کمتر می شود. این شهر به خاطر موقعیتش در معرض خطر طوفان نیز قرار گرفته است. در ادامه با سفر به اورلاندو و تماشای جاهای دیدنی اورلاندو و یا جاذبه های گردشگری اورلاندو با ما همراه باشید.

جاذبه های گردشگری اورلاندو ، سفر به اورلاندا

1 - والت دیزنی

والت دیزنی برای سال های زیادی است که مشهورترین جاذبه فلوریدا برای خانواده ها می باشد. قلمرو جادویی ، قلمرو پادشاهی ، پارک اپکات و استودیوهای MGM تنها چند نمونه برجسته از جاذبه های گردشگری اورلاندو است که بچه ها و والدین را سرگرم نگه می دارد. در سفر به اورلاندو به مقدار کافی مکان های دیدنی برای سرگرم کردن خانواده ها وجود دارد. جاهای دیگری مانند دیزنی داون تاون نیز برای افراد بزرگسال وجود دارد تا بتوانند به مراکز خرید، رستوران ها، تئاترها و مکان های اجرای موسیقی در مجموعه جاهای دیدنی اورلاندو در سفر به اورلاندو بروند.

2 - سرزمین دریایی

سرزمین دریایی اورلاندو در سفر به اورلاندو با اکواریوم ها از مجموعه جاهای دیدنی اورلاندو، نمایش دلفین ها و نهنگ ها، حوض های زیبا و وسایل سوارشدنی زیاد خانواده های زیادی را به انجا می کشاند. در انجا هم چنین می توان به دلفین ها و دیگر موجودات ابزی نزدیک شد. سرزمین دریایی اورلاندو یکی از بزرگترین پارک های ابی دنیا در سفر به اورلاندو می باشد.

3 - استودیوهای دنیای

استودیو های دنیای به شما استودیوهای بزرگ فیلم سازی را نشان می دهد اما در کنار ان دارای مجذوب کنندهیت ها و سرگرمی های دیگری نیز هست. این ترکیب پارک و استودیو از طریق مشورت با اسپیلبرگ طراحی شد تا مردم بتوانند تجربه موثری از فیلم ها دریافت کنند. این طراحی که برای بزرگسالان و بچه ها ساخته شده تعداد زیادی از خانواده ها را به سمت خود می کشاند. در مجموعه جاذبه های گردشگری اورلاندو دو پارک متفاوت وجود دارد. یکی استودیوهای دنیای فلوریدا و دیگری جزایر استودیویی ماجرایی است. هر کدام از ان ها برنامه هایی را با اندکی تفاوت ارائه می دهند. اولی ساختار یک استودیو را نشان می دهد و دومی جاهایی برای سواری و مکان هایی دیدنی را ارائه می دهد. بسیاری از بازدیدگنندگان زمان بسیار بیشتری از حد انتظار خود را در انجا می گذرانند.مسیر شهری یک بخش دیگر از استودیو دنیای است که دارای سرگرمی های مجذوب کننده همراه با رستوران ها، مغازه ها ، فیلم ها و دیگر سرگرمی های روزانه و شبانه در سفر به اورلاندو و دیدنی جاهای دیدنی است.

4 - مسیر اکتشافات دریایی

در سفر به اورلاندو در نظر داشته باشید که این مسیر که در کنار سرزمین دریایی اورلاندو قرار گرفته است، یکی از جاذبه های مهم انجا می باشد. بازدیدنمایندگان می توانند بعضی از رازهای دریا را در این جزیره تجربه کنند. برنامه هایی مانند شنا همراه با دلفین ها، غواصی در میان تپه های دریایی و شنا در استخر ماهی های مرکب در انجا انجام می گیرد.بازدیدنمایندگان می توانند همه برنامه های یک روز را خریداری کنند اما به خاطر معروفیت زیاد این مکان بهتر است که در فصل های شلوغ از قبل نوبت خود را برای سفر به اورلاندو رزرو کنند.ادرس: مسیر اکتشافات دریایی ، اورلاندو، فلوریدا32821-6000 ، ایالات متحده امریکا

5 - تالاب لاگون

در سفر به اورلاندو از مجموعه جاذبه های گردشگری اورلاندو تالاب لاگون یکی از مشهورترین پارک های ابی دیزنی با انواع سواری ها ، سرسره های ابی ، استخر برای موج سواری و مکان های مخصوص برای بازی بچه ها است. در مجموعه جاهای دیدنی اورلاندو تپه های مرجانی در سفر به اورلاندو به بازدیدنمایندگان این اجازه را می دهد تا در میان کوسه های پلنگی و کوسه های سرچکشی و دیگر ماهیان شنا کنند.

6 - جزایر ماجرایی

این مکان برای سفر به اورلاندو واقع شده است و دارای 5 جزیره بی نظیر است که هر کدام ظاهر خاص خود و سرگرمی ها و سواری های مخصوص خودشان را دارند. در نظر داشته باشید که در سفر به اورلاندو به این مجموعه از جاهای دیدنی اورلاندو هم بروید.

7 - پارک ابی WET N WILD

این مجموعه از جاهای دیدنی اورلاندو در سفر به ارولاندو و مجموعه جاذبه های گردشگری اورلاندو یکی از اولین پارک های ابی فلوریدا می باشد که دارای سرگرمیات کافی برای سرگرم کردن بازدیدنمایندگان در تمام طول روز است. استخرهای ابی، سرسره های ابی، سقوط های ازاد و قایق سواری از جمله امکانات انجا است. در انجا سواری های تک نفره و چندنفره وجود دارد. بعضی از سرگرمیات برجسته انجا مانند The Surge که یک سرسره ابی است و Bomb Bay که فرد از ارتفاع زیاد به پایین سر می خورد، خیلی جالب هستند. برای افرادی که دنبال ماجراجویی کمتری هستند ،رودخانه های مصنوعی وجود دارند که می توانند مسیر ان را با یک تیوب طی کنند.

8 - مرکز علمی اورلاندو

در سفر به اورلاندو در نظر داشته باشید که مرکز علمی اورلاندو از جاهای دیدنی اورلاندو شاخه های مختلفی از علومی مانند مکانیک ، بیولوژی و تکنولوژی کاربردی را به نمایش می گذارد. درانجا نمایشگاه های متنوعی وجود دارد. در میان محبوب ترین ان ها شهر بچه ها واقع شده است. این مکان برای بچه های با قد کوتاه تر از 48 اینچی مناسب است و مکان های جالبی را برای ان ها شبیه سازی می کند. در سفر به اورلاندو هم چنین نمایش های لیزری و انواع فیلم ها در Dr. Phillips CineDome وجود دارد.علاوه بر گالری های نمایشی، تورهای نمایشی از سراسر کشور نیز در انجا اجرا می شوند. ادرس: خیابان پرینستون شرقی 777، اورلاندو، فلوریدا ، ایالات متحده امریکا

9 - معبد ملی مری

معبد ملی مری از جاذبه های گردشگری اورلاندو درسال 1980 ساخته شد. این کلیسای بزرگ دارای گنجایش 2 هزار نفر است و با پنجره های شیشه ای رنگارنگ و زیبا تزیین شده است. کلیسا دارای مجسمه مرمرین حضرت مریم با ارتفاع 8 فوت است که از طریق Jill Burkee ساخته شد. در قسمت بیرونی آن نیز مجسمه مادر و کودک(مریم و عیسی) که از طریق Jerzy Kenar ساخته شده است، واقع شده است.در کلیسا موزه هایی با مجسمه های مذهبی ، نقاشی ها و اثار دسیدریوس مقدس واقع شده است. این کلیسای مسیحی در سفر به اورلاندو امکان انجام عبادت های مذهبی را برای بازدیدنمایندگان فراهم می کند. ادرس : خیابان Vineland 8300 ، اورلاندو، فلوریدا ، ایالات متحده امریکا

10 - سرزمین تمساح

در این سرزمین هزاران تمساح ، کروکودیل و دیگر خزندگان وجود دارند که بعضی از ان ها به صورت روزانه به نمایش در می ایند. نمایش پرش تمساح و کشتی تمساح دو نمونه از ان ها هستند. این مکان ،خانه تمساح های نادر سفیدرنگ نیز هست.در انجا یک قطار کوچک و برج هایی برای مشاهده مرداب ها و چشم انداز ها اطراف ان ها وجود دارد. یک امکانی که اخیرا به انجا اضافه شده ،مسیری است که از بالای سر تمساح ها و کروکودیل ها عبور می کند. برای ماجراجویی های کمتر مسیرهای قدم زنی بر روی باتلاق از جاهای دیدنی اورلاندو در سفر به اورلاندو وجود دارد که بچه ها نیز می توانند از ان ها استفاده کنند. ادرس: 14501 South Orange Blossom Trail، اورلاندو ، فلوریدا ، ایالات متحده امریکا

برای سیاحت از اورلاندو در کجا اقامت کنیم

بیشتر بازدیدنمایندگان در سفر به اورلاندو برای اولین بار برای دیدن پارک های مشهور اورلاندو به انجا سفر کرده اند. سرزمین دریایی ، سرزمین والت دیزنی و استودیوهای دنیای در 10 تا 20 مایلی پایین شهر قرار دارند. مقداری دورتر از این پارک ها مکان معروفی برای دنیاگرد ها وجود دارد که شامل تفرج گاه های وسیع ، پارک های ابی مانند WET N WILD و جاذبه های دنیاگردی دیگر است. پایین تر از ان هتل های فوق ستاره همراه با استخرهای شنا وجود دارند تا دنیاگرد ها بتوانند در انجا اقامت و از مکان دنیاگردی و فروشگاه های اورلاندو دیدن کنند:هتل های مجلل :هتل Four Seasons Resort Orlando at Walt Disney World یکی از هتل های مجلل انجا است که با اتاق ها و سوئییت هایی ساکت همراه با اتش بازی و چشمه های اب به گردشگران خدمات ارائه می دهند.Waldorf Astoria Orlando یکی دیگر از هتل های مجلل اورلاندو است که تنها به مقدار پنج دقیقه با قطار از سرزمین والت دیزنی از مجموعه جاهای دیدنی اورلاندو فاصله دارد.هتل Hilton Orlando Bonnet Creek و هتل Hyatt Regency Grand Cypress از دیگر هتل های مقرون به صرفه با امکانات مناسب مانند سرسره های ابی و رودخانه های مصنوعی هستند و در عین حال به پارک های دیزنی و فروشگاه ها نزدیک هستند. هتل های میانه : با طی مسافت اندکی با قطار می توانید در زمان بسیار اندکی از هتل میانه و مناسب Drury Inn & Suites به استودیوهای دنیای بروید. این هتل در نزدیکی والت دیزنی و فروشگاه ها واقع شده است. هتل Marriotts Cypress Harbour نیز که دارای سوئیت های دوخوابه و اشپزخانه های مجهز است مکان مناسبی برای خانواده ها می باشد. هتل های Marriotts Cypress Harbour و Homewood Suites Orlando/International Drive و Convention Center نیز که تنها 15 دقیقه باماشین تا والت دیزنی و 10 دقیقه با ماشین تا استودیوهای دنیای و سرزمین دریایی فاصله دارند، گزینه های مناسبی هستند.هتل های مقرون به صرفه : در مکانی جالب و تنها با فاصله 5 دقیقه با ماشین تا والت دیزنی Hampton Inn Orlando/Lake Buena Vista قیمت مناسبی را با پارکینگ و انتقال مجانی به پارک ها ارائه می دهد. هتل های Comfort Suites نیز اتاق های تمیز و بزرگی را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.

توصیه ها و تورها : چگونه از بیشتر جاهای اورالاندو دیدن کنیم؟

در سفر به اورلاندو بدانید که هلی کوپتر یکی از راه های خاص دیدن اورلاندو و اطراف ان دیدنی ان از اسمان است. Helicopter Tour from Walt Disney World Resort Area فرصت مناسبی را برای دیدن نمای پارک ها ، مقدار و چینش ان ها فراهم می کند.سفر یک روزه: یکی از مجذوب کننده ترین چیزها در فلوریدا دیدن مرکز فضایی کندی از طریق Kennedy Space Center Day Trip with Transport from Orlando است. دیدن انواع نمایشگاه ها، فیلم های جالب ،برنامه ها و پروژه های ناسا و دیگر چیزها را می توانید در این تور تجربه کند. اگر می خواهید هزینه کمتری پرداخت و وقت کمتری نیز صرف کنید می توانید Kennedy Space Center at Cape Canaveral Tour را در سفر به اورلاندو امتحان کنید.

منبع: همگردی
انتشار: 20 دی 1401 بروزرسانی: 20 دی 1401 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 2078

به "جاذبه های گردشگری اورلاندو ، سفر به اورلاندا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های گردشگری اورلاندو ، سفر به اورلاندا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید