ارائه رایگان دستورالعمل اختصاصی ایمنی آپارتمان های تهران

به گزارش مجله عطر یاس، معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: ساختمان های شش طبقه به بالا در تهران می توانند با ثبت درخواست در سامانه سازمان مدیریت بحران شهر تهران دستورالعمل اختصاصی ایمنی ساختمان مورد نظر در برابر بحران را رایگان دریافت نمایند.

ارائه رایگان دستورالعمل اختصاصی ایمنی آپارتمان های تهران

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش مجله عطر یاس، حیدر کلهری درباره فعالیت های آموزشی سازمان مدیریت بحران گفت: این سازمان 10 سال است که در حوزه آموزش و فرهنگسازی طرحی را اجرا می نماید که بر اساس آن کارشناسان به ساکنان تمام ساختمان های 6 طبقه به بالاتر و یا بیشتر از 25 واحد یک دستورالعمل ایمنی می دهند.

وی اضافه کرد: این طرح در سال 1394 بازنگری شد و هم اکنون یک طرح جامع و کامل آموزشی داریم که هدفش ارتقای آمادگی ساکنان ساختمان ها در برابر بحران است. کارشناسان سازمان به اهالی هر ساختمانی در صورت درخواستشان دستورالعمل ایمنی و سایر خدمات آموزشی برای مقابله با بحران را به صورت رایگان ارائه می دهند. برای این کار کافی است مدیر یک ساختمان درخواست خود را در سامانه سازمان مدیریت بحران شهر تهران، ثبت کند و کارشناسان سازمان با آنالیز ساختمان دستورالعمل لازم برای مقابله با بحران را ارائه می دهند تا جاهای مناسب ساختمان نصب گردد.

معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در پاسخ به این سوال که چرا مردم از بسته های آموزشی سازمان اطلاعات کمی دارند، گفت: از سال 1396 تمامی اقدامات در پایگاه اطلاع رسانی سازمان قرار گرفتند. ساکنان تهران می توانند با نصب اپلیکیشن شهرآماده در گوشی خود از خدمات آموزشی سازمان برای ایمنی محل زندگی و کار خود و آموزش برای مواقع بحرانی استفاده نمایند. استفاده از این برنامه رایگان است و استفاده از آن را به همشهریان توصیه می کنیم.

بنا براعلام سایت شهر، کلهری در خاتمه اظهارکرد: بخش آموزشی سازمان مدیریت بحران در دو سال اخیر کوشش نموده است به شکل های مختلف برای آموزش مردم در شرایط بحرانی بسته های آموزشی ارائه دهد. از جمله آن ها می توان به اجرای روزانه برنامه های رادیویی در رادیو تهران و یک برنامه هفتگی تلویزیونی اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 925

به "ارائه رایگان دستورالعمل اختصاصی ایمنی آپارتمان های تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه رایگان دستورالعمل اختصاصی ایمنی آپارتمان های تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید