آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری و آتش نشانی

به گزارش مجله عطر یاس، خبرگزاری خبرنگاران-شهردار تبریز از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری و آتش نشانی در مواقع بحرانی اطلاع داد.

آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری و آتش نشانی

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ عباس رنجبر عصر امروز در بازدید از مانور مشترک نیروهای خدمات شهری و آتش نشانی اظهار کرد: امروز در این مانور خواستیم سطح آمادگی نیروهای خدمات شهری و آتش نشانی و امکانات آنها را مورد سنجش قرار دهیم.

شهردار تبریز توضیح داد: تمامی همکاران ما در آمادگی کامل هستند؛ همکاران سازمان آتش نشانی شهرداری در بحث زلزله و یا دیگر حوادث غیرمترقبه آماده جانفشانی و ایثار هستند و کوشش می کنیم اگر نواقصی هم در بحث امکانات و تجهیزات وجود داشته باشد، زمینه تامین آنها را فراهم کنیم.

وی گفت: نیروهای آتش نشانی در سطح بالایی از آمادگی قرار داشته و هر لحظه آماده جانفشانی هستند، بعلاوه امکانات آتش نشانی تبریز نیز در شرایط نسبتا مطلوبی قرار گرفته است اما به عنوان مسؤل خود را موظف می دانم در حداقل زمان ممکن در تأمین این امکانات قدم برداریم و کوشش می کنیم با خرید تجهیزات تازه به سمت ایده آل شدن حرکت کنیم.

رنجبر با اشاره به ضرورت هوشیاری و آگاهی شهروندان گفت: شهروندان عزیز هوشیاری و آرامش داشته و دستورالعمل هایی که به صورت عمومی و از طرف سازمان مدیریت بحران کشور و یا سازمان آتش نشانی انتشار یافته اند، دقیقا مطالعه و رعایت نمایند.

وی به شهروندان توصیه کرد کیف زلزله ای که معمولا در دستورالعمل ها محتویات آن ذکر شده است، تهیه نمایند.

رنجبر در سرانجام تأکید کرد: شهروندان با حفظ آرامش، هیچگونه نگرانی نداشته و ما هم هیچگونه پیش بینی از زلزله های احتمالی آینده نداریم و تنها وظیفه مدیریت شهری آمادگی برای مواقع بحرانی است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 اسفند 1400 بروزرسانی: 20 اسفند 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1871

به "آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری و آتش نشانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری و آتش نشانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید