کشتی فرنگی

ناکامی رقابتهای جهانی قبلی کشتی را در نروژ جبران خواهم کرد

رامین طاهری یکی از مدعیان وزن 87 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی است که به تازگی توانست با کسب اسم قهرمانی در جام تختی دوباره به گردونه مدعیان اصلی این وزن وارد گردد. او که با تصمیم کادر فنی تیم ملی نتوانست در رقابتهای گزینشی قزاقستان و بلغارستان به میدان برود...

13 مرداد 1400

آخرین شرایط درمانی حسین نوری تشریح شد

به گزارش خبرنگاران، حسین نوری دارنده مدال برنز کشتی فرنگی دنیا به دلیل ابتلا به ویروس کرونا مدتی است در بیمارستان بستری شده که گویا قرار است وی برای ادامه فرایند درمان به بیمارستان مسیح دانشوری تهران منتقل گردد.

12 شهریور 1399

مبارزه مازیار الهامی برای رسیدن به کمربند قهرمانی

به گزارش خبرنگاران، مازیار الهامی که مدتهاست فعالیت حرفه ای خود را در مسابقات رزمی MMA ادامه داده و برای سازمان NFJ مبارزه می نماید. در چهارمین مبارزه خود به مصاف ولادیسلاو یانکوفسی از بلاروس می رود. این مبارزه 24 اسفندماه برگزار خواهد شد و برنده این مبارزه...

15 فروردین 1399

اسکان فرنگی کاران در هند با مشکل روبرو شد، ملی پوشان انگیزه دارند

به گزارش خبرنگار مهر، اعضای تیم ملی کشتی فرنگی ایران که روز گذشته وارد شهر دهلی نو هندوستان محل برگزاری رقابتهای قهرمانی آسیا شدند، نخستین تمرین خود را پشت سر گذاشتند تا از فردا به مصاف حریفان بروند.

12 فروردین 1399

برگزاری تورهای گردشگری برای مهمانان داخلی و خارجی مسابقات کشتی جام باشگاه های دنیا

خبرنگاران/خراسان شمالی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی با اشاره به برگزاری رقابت های کشتی جام باشگاه های دنیا به میزبانی این استان، گفت: تورهای گردشگری به منظور معرفی جاذبه های خراسان شمالی برای مهمانان این رویداد...

26 دی 1398

رئیس فدراسیون کشتی وارد نورسلطان شد

به گزارش خبرنگاران، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی 2019 دنیا و گزینشی المپیک از صبح دیروز در 4 وزن اول در شهر نورسلطان قزاقستان شروع شده و امروز در 3 وزن دوم در حال پیگیری است.

26 مهر 1398

پیشنهاد قهرمان سابق کشتی فرنگی جهان در مورد لیگ برتر

حسن رنگرز معتقد است موکول کردن برگزاری لیگ برتر به بعد از جهانی قزاقستان، مشکلاتی در راه برگزاری رقابت ها برای کشتی ایران به همراه دارد.

18 مرداد 1398

کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، 5 نماینده ایران حریفان خود را شناختند

مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا بعدازظهر امروز در شهر شی آن چین برگزار شد.

22 تیر 1398

جام بین المللی تختی نویدبخش روزهای خوش برای کشتی کشور است

بهرام منصور مشتاقی در تبادل نظر با خبرنگاران عنوان نمود: زمانی که در مسابقات کشتی فرنگی اجرای فن انجام گیرد، بیانگر سطح مطلوب مسابقات و آمادگی کشتی گیران شرکت کننده است.

11 خرداد 1398