اخبار اقتصادی

خبرنگاران سینمای آمریکا نمی تواند نقش برادر عظیم هنر هفتم را ایفا نماید

تهران- خبرنگاران- آتم اِزگون فیلمساز تجربه گرای کشور ترکیه به عنوان مهمان جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران گفت: گاهی بعضی از آمریکا می آیند و در خاورمیانه فیلم می سازند به همین ترتیب نقش برادر بزرگتر را بازی و ترحم گونه رفتار می نمایند. این فیلمسازان...

10 آذر 1399

برنامه توسعه فردی idp چیست و شامل چه مواردی می شود؟

توسعه فردی idp فرآیندی اجرایی است که از طریق شناسایی و تامین نیازهای آموزشی و پرورشی فرد، مشارکت او در موفقیت سازمان متبوعش را ارتقا می دهد.

9 آذر 1399

درخواست رسمی پرسپولیس از فیفا برای باز شدن پنجره جابجایی

به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس روز چهارشنبه، با ارسال نامه ای برای فیفا که برای فدراسیون فوتبال ایران، برانکو ایوانکوویچ و وکیل او دارو بوشیچ نیز ارسال شد، خواهان لغو محرومیت از ثبت جابجایی (باز شدن پنجره جابجایی)، با توجه به پرداخت و تسویه کل...

8 آذر 1399

مانی، مومو، ما و دیگران

شاید برای چالش مرگبار مومو بهترین تعبیر این باشد که اصلا مومو را خانواده ها می سازند، در واقع والدین و اساسا کسانی که نقش مستقیمی در تربیت کودک دارند همگی در باور پذیری ترس در بچه ها مقصرند. بازی های خطرناکی مثل نهنگ آبی، چالش مریم و حالا هم مومو سالهاست...

5 آذر 1399

پیگیری مراحل ساخت واکسن کرونا توسط چندین گروه در کشور طبق استانداردهای جهانی

تهران (پانا) - به گفته وزیر بهداشت ساخت واکسن توسط چندین گروه و مجموعه در کشور در حال پیگیری است.

4 آذر 1399

قضیه گوجه فرنگی های مرجوعی چه بود؟

خبرنگاران : رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی در خصوص گوجه فرنگی های مرجوعی از مرز عراق توضیحاتی ارائه داد.

1 آذر 1399

سهمیه بنزین آبان ساعت 24 امشب واریز می گردد

سهمیه بنزین آبان ماه بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته، ساعت 24 امشب در کارت های سوخت خودروها و موتورسیکلت ها شارژ می گردد.

29 آبان 1399

بهترین رشته های برای دریافت بورسیه کانادا

بهترین رشته ها برای اپلای در تمام کشور ها در ابتدا رشته های پزشکی و پیرا پزشکی می باشد و دلیل آن چیزی جز بازار کار همیشگی و پر درآمد نیست اما باید به این نکته توجه داشت که هزینه تحصیل در این رشته ها بالا می باشد اما کشورهای اروپایی مثل آلمان و اتریش حتی...

27 آبان 1399

کسری بودجه دولت ترامپ همچنان رو به افزایش

خبرنگاران : درآمدهای دولت آمریکا طی ماه ژوییه 30 میلیارد دلار نسبت به ماه قبل کاهش پیدا نموده است. دولت برای حمایت از اقتصاد این کشور در برابر کرونا مجبور به تخصیص یک بسته 2.2 تریلیون دلاری شده بود.

26 آبان 1399

دستگیری 844 قاچاقچی در 72 ساعت

رئیس پلیس امنیت مالی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از اجرای ششمین مرحله از طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز و دستگیری 844 متهم اطلاع داد.

23 آبان 1399

برنامه های تشکل های دانشجویی تعطیل بردار نیست، برگزاری برنامه های مجازی در دوران کرونا

محمد هوشنگ گفت: برنامه های تشکل های دانشجویی در ایام کرونایی تعطیل بردار نیست و با قوت به کار خود را در فضای مجازی ادامه می دهیم.

22 آبان 1399

تسریع در ساخت بزرگراه کوهسار مهدی با برطرف موانع تملکی

معاون مالی و مالی شهرداری شیراز گفت: طرح عظیم کوهسار مهدی شیراز به طول 9 کیلومتر، نقش مهمی در کاهش ترافیک و توسعه گرشگری در کلان شهر شیراز دارد.

20 آبان 1399

روزنبرگ: بازگشت اقتصاد به شرایط عادی می تواند تا پنج سال طول بکشد

دیوید روزنبرگ اقتصاددان اثرگذار از شرکت تحقیقات روزنبرگ و شرکا می گوید هر کسی که برای بازگشت یک اقتصاد نرمال امید دارد ممکن است مجبور بشود تا پنج سال صبر کند.

18 آبان 1399

پیشگوی نتایج انتخابات آمریکا شکست ترامپ را پیش بینی کرد

آلن لیکتمن مورخ و پروفسور آمریکایی که از سال 1984 نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به درستی پیش بینی کرده، این بار شکست ترامپ در انتخابات 2020 را پیش بینی کرده است.

17 آبان 1399

مقاله: روش های مختلف دریافت ویزای کانادا و مهاجرت

کانادا بیشتر از 60 برنامه مختلف مهاجرتی دارد. هر کدام از این برنامه ها معیارهای خاصی برای افرادی که تصمیم به اخذ ویزای کانادا و مهاجرت گرفته اند دارند. به یاد داشته باشید که قوانین و مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا همواره در حال تغییر هستند، در نتیجه...

16 آبان 1399

ناصحی: حذف دفترچه های کاغذی و نسخه نویسی الکترونیک در سال جهش فراوری

تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت در سال جهش فراوری می توان به اجرای طرح حـذف دفترچه کاغذی و توجه به پروژه هایی مانند توسعه و ارتقای پایگاه برخط بیمه شدگان کشور و استحقاق سنجی، نسخه نویسی الکترونیکی و تبادل الکترونیکی اسناد بستری اشاره نمود.

13 آبان 1399

بلایی که تحریم کشورهای مسلمان بر سر فرانسه آورد

خبرنگاران : رویترز در گزارشی به آنالیز شرکتها و صنایع فرانسوی پرداخته که در کشورهای مسلمان حضور قابل توجهی دارند. البته فعلا تاثیر این بایکوت در بازار کالاهای فرانسوی ارزیابی نشده است.

11 آبان 1399

فرهنگ اقتصاد دانش بنیان باید درجامعه نهادینه گردد

معاون علمی و فناوری رییس جمهور بر لزوم نهادینه شدن فرهنگ اقتصاد دانش بنیان در جامعه تاکید نمود.

9 آبان 1399

جزئیات جدید از مذاکره تیک تاک و اوراکل

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، همچنین بایت دنس شرکت مالک تیک تاک در چین الگوریتم های مورد استفاده در اپلیکیشن به اشتراک گذاری ویدئوی مذکور را حفظ خواهد کرد، اما اورکل کنترل داده های کاربران آمریکایی را در اختیار می گیرد.

8 آبان 1399

18 راز تحمل سختی؛ چگونه از پس سختی ها برآییم؟

آیا تا به امروز در زندگی تان با چالش های مختلف روبرو شده اید؟ در این زمان احساس سردرگمی به انسان دست می دهد و حس می نماید که هیچ ایده ای برای ادامه حرکت ندارد. تکنیک های تحمل سختی در تمام مراحل زندگی کاربرد دارند. چه سردرگمی درباره یک رابطه تجاری به سراغتان...

6 آبان 1399
تعداد: (311)