کتاب سؤالات7 ریشتری جرقه خواندن را در فکر مخاطب روشن می نماید

به گزارش مجله عطر یاس، به گزارش خبرنگارخبرنگاران در اهواز، سید فرزاد حسینی نویسنده کتاب سؤالات 7 ریشتری در مراسم رونمایی از این کتاب که عصر چهارشنبه در کتابخانه مرکزی خوزستان برگزار گردید،گفت: همه ما آدم ها در دوران زندگی از خیلی کارهایی که می خواستیم انجام دهیم به دلیل بعضی سنت های رایج، صرف نظر کردیم اما این کتاب به ما پیغام زندگی نزیسته ات را زندگی کن، می دهد.

کتاب سؤالات7 ریشتری جرقه خواندن را در فکر مخاطب روشن می نماید

حسینی که تجربه سومین کتاب خود را دارد، با بیان اینکه جهانی امروز به سمتی حرکت می نماید که انسان ها با کمبود وقت روبرو هستند ، اعلام کرد: این کتاب به صورت سوال آیتم آیتم مخاطب را با خود همراه می نماید که به شناخت بهتری از خود برسند.

حسینی که سمت مدیرکل پزشک قانونی خوزستان را نیز برعهده دارد، اظهار کرد: افرادی هستند که در زندگی همه چیز دارند ولی دل خوش ندارند و بخشی از آن به زندگی های نزیسته و آرزوهایی که محقق نشده برمی گردد.

وی با بیان اینکه خیلی از اتفاقاتی که در جهان به وجود آمده نتیجه سؤالاتی بوده که از فکر انسان ها گذشته است ، شرح داد: یکی از عواملی که موجب شد این سؤالات را برای کتاب بنویسم این بود که خیلی از انسان ها وقتی می خواهند تصمیمی را آغاز نمایند نمی دانند جرقه باید از کجا آغاز گردد، اما خواننده با خواندن سؤالات در کتاب می تواند به وسیله منابع مطالعاتی کتاب به پاسخ سؤالات برسد و جرقه مطالعه عمقی برای او روشن می گردد.

نویسنده کتاب سؤالات 7 ریشتری با شرح اینکه کتاب یک سیر کُوچینگ برای مخاطب ایجاد می نماید، گفت: با توجه به اینکه همه توان مالی برای گرفتن کُوچ (خود یادگیری فردی) ندارند تا بتوانند به انگیزه ها و آرزوهایشان دسترسی پیدا نمایند، کتاب سؤالات 7 ریشتری سیر کُوچینگی برای مخاطب فراهم می نماید.

کتاب سیر کُوچینگی برای مخاطب فراهم می نماید

حسینی هدف از نوشتن این کتاب را دسترسی بهتر عموم به سوالات کُوچینگی دانست و گفت: در این کتاب مخاطب با سؤالاتی که از خود می پُرسد به جواب هم می رسد و انگیزه ادامه دادن به او را می دهد و هدف من از نوشتن این کتاب، دسترسی بیشتر و راحت تر افراد ، برای مطالعه هدفمند است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 14 خرداد 1402 بروزرسانی: 14 خرداد 1402 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 2139

به "کتاب سؤالات7 ریشتری جرقه خواندن را در فکر مخاطب روشن می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب سؤالات7 ریشتری جرقه خواندن را در فکر مخاطب روشن می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید