هدایای ویژۀ ایرانسل برای روز مادر و روز پدر اعلام شد

به گزارش مجله عطر یاس، ایرانسل، هدایای ویژۀ خود به مناسبت روز مادر و روز پدر را گفت. این هدایا شامل بستۀ اینترنت هدیه و بستۀ مکالمۀ هدیۀ ایرانسلی است.

هدایای ویژۀ ایرانسل برای روز مادر و روز پدر اعلام شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت گرامی داشت سالروز ولادت حضرت فاطمۀ زهرا (س) و روز مادر و سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، هدیۀ بستۀ اینترنت داخلی و مکالمۀ ایرانسلی را به مشترکان خود ارائه نموده است.

دو گیگابایت اینترنت داخلی

مشترکان اینترنت پرسرعت همراه ایرانسل می توانند در روز 3 بهمن مصادف با روز مادر و یا 26 بهمن 1400 مصادف با روز پدر، بستۀ هدیۀ دو گیگابایتی اینترنت پرسرعت را فعال نمایند.

فعال سازی این بستۀ هدیه، با شماره گیری کد دستوری #5* و یا مراجعه به بخش خرید بستۀ اینترنت پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، امکان پذیر است.

مهلت استفاده از این بستۀ اینترنت داخلی، انتها همان روز است.

هدیۀ مکالمۀ 5+50

بعلاوه مشترکان ایرانسل می توانند به ازای 5 دقیقه مکالمه در هر تماس ایرانسلی، 50 دقیقۀ ادامۀ آن مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند.

این هدیه، از 3 بهمن (روز مادر) تا 26 بهمن (روز پدر) قابل فعال سازی و استفاده است. بستۀ مکالمۀ هدیۀ ایرانسلی، با شماره گیری کد دستوری #3*1*4444* و یا مراجعه به بخش خرید بستۀ مکالمۀ پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، در دسترس مشترکان ایرانسل است.

منبع: فرارو
انتشار: 10 اسفند 1400 بروزرسانی: 10 اسفند 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1861

به "هدایای ویژۀ ایرانسل برای روز مادر و روز پدر اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدایای ویژۀ ایرانسل برای روز مادر و روز پدر اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید