نگاهی به بازار کم رونق تلفن های هوشمند سه ماهه سوم سال 2019 ، سامسونگ برترین صادر کننده بازار گوشی شد

به گزارش مجله عطر یاس، به نظر می رسد بازار صادرات تلفن های هوشمند در سه ماهه سوم امسال رشد کمی را تجربه نموده است. با این وجود ، سامسونگ بیشترین میزان صادرات را تجربه نموده است.

نگاهی به بازار کم رونق تلفن های هوشمند سه ماهه سوم سال 2019 ، سامسونگ برترین صادر کننده بازار گوشی شد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، براساس آخرین گزارش شرکت بین المللی اطلاعات، محموله های گوشی های هوشمند در سراسر دنیا در دوره ژوئیه تا سپتامبر 0.8 درصد رشد داشته است. به طور کلی ، بازار شاهد 358.3 میلیون محموله در مقایسه با 355.6 میلیون در یک سال گذشته بود. شایدد این رقم نسبت به سال گذشته کمی بیشتر باشد اما با وجود ورود تلفن های متعدد به بازار واقعا عملکردی ضعیف محسوب می گردد.

سامسونگ با نگاهی به پنج فراوری کننده برتر ، در این دوره با 78.2 میلیون محموله در صدر نهاده شد که به ترتیب 21.8٪ سهم بازار و 8.3٪ رشد سالانه داشته است. هواوی با ورود به مقام دوم ، پیروز به ارسال 66.6 میلیون تلفن در این دوره شد و سهم 18.6٪ این شرکت از بازار دنیای نیز خوب بود. جالب تر اینکه ، هواوی با 28.2 درصد بیشترین رشد را در طول سال داشته که می توان آن را به پشتوانه محکمی که در چین دریافت نموده نسبت داد.

اپل با 46.6 میلیون محموله و 13 درصد سهم بازار در رده سوم نهاده شد اما در حمل و نقل سالانه خود رکود 0.6٪ را تجربه کرد. شیائومی در ردیف بعدی قرار گرفته است و 32.7 میلیون محموله را مدیریت می نماید که 3.3٪ کمتر از سال قبل است. اوپو با 31.2 میلیون محموله تلفنی خود در رده پنجم جدول قرار گرفته است که 4.1٪ بهتر از نتایج سال گذشته است.

منبع: انتخاب
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 470

به "نگاهی به بازار کم رونق تلفن های هوشمند سه ماهه سوم سال 2019 ، سامسونگ برترین صادر کننده بازار گوشی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاهی به بازار کم رونق تلفن های هوشمند سه ماهه سوم سال 2019 ، سامسونگ برترین صادر کننده بازار گوشی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید