مراسم تولد هنرمندان پیشکسوت آبان ماهی برگزار گردید

به گزارش مجله عطر یاس، تهران (پانا) - مراسم جشن تولد هنرمندان پیشکسوت آبان ماهی به همت موسسه هنرمندان پیشکسوت در محل مجتمع فرهنگی باغ زیبا با حضور محمود شالویی، سرپرست معاون هنری وزارت ارشاد و مسئولین موسسه هنرمندان پیشکسوت برگزار گردید.

مراسم تولد هنرمندان پیشکسوت آبان ماهی برگزار گردید

در ابتدای برنامه نیکنام حسینی پور، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ضمن خوشامدگویی جهت حضور هنرمندان گفت: دوسالی بود که این دورهمی برگزار نمی شد و با واکسینه شدن هنرمندان این مهم انجام شد و از هنرمندان به عنوان گروه مرجع انتظار می رود مردم را تشویق نمایند تا واکسن بزنند.

وی با گرامیداشت یاد درگذشتگان هنرمندان پیشکسوت درگذشته گفت: با مساعد شدن شرایط و شرایط کرونا، این دورهمی ها جهت گرامیداشت تولد هنرمندان بصورت ماهانه برگزار خواهد شد.

سرور بختی: تجربه قدردانی از هنرمندان را به کل منطقه اکو تعمیم می دهیم

سرور بختی، رییس موسسه فرهنگی اکو عنوان نمود: شما هنرمندان پیشکسوتان منطقه اکو هستید و فقط به ایران تعلق ندارید. موسسه فرهنگی اکو از سازمان های بین المللی منطقه اکو است که جمعیتی حدود 500میلیون نفر دارد و هدف تاسیس این موسسه فرهنگی اکو این است که به وسیله فرهنگ و هنر فضای دوستی و اعتماد و همدلی بوجود بیاید.

وی اضافه کرد: با سینما و چاپ کتاب و برنامه های دیگر کوشش می نماید به اهداف خود برسد. خدمت شما هنرمندان ایرانی به منطقه قابل ارزش گذاری نیست و چنین مراسم هایی برای قدردانی هنرمندان قابل تقدیر است و امیدوارم مراسم های بعدی در موسسه فرهنگی اکو برگزار گردد. امیدوارم بتوانیم این تجربه را به سایر کشورها تعمیم دهیم.

محمود شالویی، سرپرست هنری وزارت ارشاد با تبریک تولد آبان ماهی گفت: آقای نیکنام و آقای عظیمی هر دو از زحمتکشان حوزه فرهنگ و هنر هستند. در ادامه هنرمندان عنوان نمودند که بواسطه گوش شنوای شان تقدیر می نمایند.

در انتهای برنامه از هنرمندان پیشکسوت متولد آبان ماه تقدیر شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 بهمن 1400 بروزرسانی: 21 بهمن 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1840

به "مراسم تولد هنرمندان پیشکسوت آبان ماهی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم تولد هنرمندان پیشکسوت آبان ماهی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید