ماجرای کلیپ خبرسازِ مترجم بازیکن خارجی، اقدام عجیب برادر مدیرعامل

به گزارش مجله عطر یاس، به گزارش خبرنگاران، انتشار کلیپی از مترجم تیم والیبال شهداب یزد در فضای مجازی واکنش ها و بازتاب زیادی در فضای مجازی به همراه داشت. در کلیپ منتشر شده که در بخش طنز یک برنامه تلویزیونی پخش شد، بازیکن تیم والیبال شهداب یزد به اشتباه حرف های بازیکن خارجی این تیم را ترجمه کرد که انتشار این مصاحبه به سرعت در فضای مجازی بازپخش شد.

ماجرای کلیپ خبرسازِ مترجم بازیکن خارجی، اقدام عجیب برادر مدیرعامل

پیگیری های خبرنگاران برای دریافت جزئیات بیشتری از این اتفاق مشخص کرد فردی که به عنوان مترجم در این تصویر حضور دارد اصغر میرحسینی برادر مدیرعامل باشگاه است.

عباسعلی میرحسینی مدیرعامل باشگاه شهداب یزد در مصاحبه با خبرنگاران درباره انتشار کلیپ و ترجمه اشتباه بازیکن گفت: به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری بودم و برنامه را تماشا نکردم اما تا جایی که اطلاع دارم این مصاحبه از قبل مشخص شده بود و قرار بر این بوده تا مصاحبه ای در قالب طنز انجام گردد و سپس در بخش طنز برنامه 1+5 منتشر گردد.

اصغر میرحسینی بازیکنی که نقش مترجم را در کلیپ منتشر شده ایفا کرد در مصاحبه با خبرنگاران گفت: واقعیت ماجرا این است که دوربین برنامه تلویزیونی با من هماهنگ کرد تا مصاحبهیی در قالب طنز انجام دهیم. با بازیکن خارجی نیز هماهنگ کردیم که این مصاحبه جنبه طنز دارد.

علی صادقی تهیه کننده برنامه 1+5 نیز در مصاحبه با خبرنگاران درباره صحت و سقم کلیپ منتشر شده گفت: گزارشگر برنامه با فردی مصاحبه کرد که او را مترجم تیم معرفی نموده بودند. پس از تهیه گزارش متوجه شدیم که صحبت های بازیکن خارجی به اشتباه ترجمه شده است. بنابراین تصمیم گرفتیم این بخش از مصاحبه را در بخش طنز برنامه منتشر کنیم.

وی تاکید نمود: در ابتدا هدف این نبود که این مصاحبه جنبه طنز داشته باشد. همانطور که در مصاحبه معروف علی پروین چنین اتفاقی رخ داد اما از آنجایی که در این بخش صحبت های سرمربی تیم به اشتباه ترجمه نشده و فقط نقش بازیکن مطرح بود آن را محکوم نکردیم و تصمیم گرفته شد تا این مسابقه در بخش طنز برنامه پخش گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1298

به "ماجرای کلیپ خبرسازِ مترجم بازیکن خارجی، اقدام عجیب برادر مدیرعامل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای کلیپ خبرسازِ مترجم بازیکن خارجی، اقدام عجیب برادر مدیرعامل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید