سپاهان بهترین و شهرخودرو ضعیف ترین تیم ایرانی، استقلال بهترین دفاع

به گزارش مجله عطر یاس، به گزارش خبرنگاران، هفته دوم لیگ قهرمانان در منطقه غرب آسیا به انتها رسید و هیچیک از تیم های ایرانی در این هفته پیروز نشدند. یک امتیاز از چهار امتیاز ممکن حاصل عملکرد چهار نماینده کشورمان بود تا هفته ای نا امید کننده را سپری نموده باشیم. در مجموع دو هفته گذشته از این مسابقات، سپاهان با 3 امتیاز بهترین عملکرد و شهرخودرو بدون امتیاز ضعیف ترین عملکرد را داشته اند.

سپاهان بهترین و شهرخودرو ضعیف ترین تیم ایرانی، استقلال بهترین دفاع

تنها کلین شیت

تیم های ایرانی 8 بار در لیگ قهرمانان به میدان رفته اند که تنها در یک بازی پیروز به انجام کلین شیت شده و آن کلین شیت هم سهم تیم سپاهان است.

شاگردان امیر قلعه نویی در یک بازی کلین شیت کردند و در یک بازی 3 بار دروازه شان باز شده است. پرسپولیس، استقلال و شهر خودرو در هر 2 باری که به میدان رفته اند مقابل حریفان گل خورده اند.

سپاهان و بهترین خط حمله

بهترین خط حمله را در بین تیم های ایرانی سپاهان با 4 گل زده در اختیار دارد. شاگردان قلعه نویی هر 4 گل را در یک ملاقات زده اند و در دومین بازی شان پیروز به گلزنی نشدند. با این وجود با 4 گل بهترین خط حمله را در بین تیم های ایرانی دارند.

استقلال و پرسپولیس هر کدام با 2 گل زده بعد از سپاهان قرار دارند و شهرخودرو بدون گل زده در این زمینه ضعیف ترین عملکرد را در بین تیم های ایرانی دارد.

بهترین خط دفاع در اختیار استقلال

سپاهان و استقلال هر کدام با 3 گل خورده در این مسابقات بهترین عملکرد را نسبت به دیگر تیم های ایرانی در فاز دفاعی دارند. اما از آنجایی که آبی پوشان 2 گل از 3 گل را از روی نقطه پنالتی خورده و در جریان بازی تنها یکبار دروازه شان باز شده، می توان این تیم را در فاز دفاعی بهتر از سپاهان دانست.

پرسپولیس با 4 گل خورده در رده سوم قرار گرفته است و شهرخودرو با 5 گل خورده ضعیف ترین عملکرد را در فاز دفاعی دارد.

علیپور بهترین گلزن ایرانی

اگر گل های مرحله پلی آف حساب نشود، علی علیپور با 2 گل زده بهترین گلزن تیم های ایرانی است و به جز علیپور هیچ بازیکن دیگری بیشتر از یک گل به ثمر نرسانده است.

البته ارسلان مطهری هم مقابل الاهلی عربستان 2 بار پیروز به گلزنی شد که یکی از گلهای او با اشتباه فاحش یاری داور مردود اعلام شد.

یک پیروزی در 8 بازی

تیم های ایرانی از 8 باری که به میدان رفته اند تنها یکبار طعم پیروزی را چشیده اند که آن یک پیروزی هم سهم تیم سپاهان است.

بیشترین نتیجه ای که 4 تیم ایرانی به دست آورده اند، متاسفانه شکست است. هر 4 تیم ایرانی در این دو هفته شکست را تجربه نموده اند. استقلال، پرسپولیس و سپاهان هر کدام یک و شهرخودرو 2 بار در این مسابقات شکست خورده اند تا 4 تیم ایرانی در مجموع 5 بار شکست خورده باشند.

خلاصه نتایج تیم های ایرانی در هفته دوم به توضیح زیر است:

* پاختاکور ازبکستان 3 - شهرخودرو ایران صفر

* الاهلی عربستان 2 - استقلال ایران یک

* الشارجه امارات 2 - پرسپولیس ایران 2

* السد قطر 3 - سپاهان ایران صفر

جدول عملکرد تیم های ایرانی در خاتمه دو هفته

ردیف تیم بازی برد مساوی باخت زده خورده تفاضل امتیاز
1 سپاهان 2 1 0 1 4 3 1 3
2 استقلال 2 0 1 1 2 3 1- 1
3 پرسپولیس 2 0 1 1 2 4 2- 1
4 شهرخودرو 2 0 0 2 0 5 5- 0
منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 675

به "سپاهان بهترین و شهرخودرو ضعیف ترین تیم ایرانی، استقلال بهترین دفاع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاهان بهترین و شهرخودرو ضعیف ترین تیم ایرانی، استقلال بهترین دفاع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید