تور قطر ارزان: سفر از ایران به قطر با کارت واکسن آسان شد

به گزارش مجله عطر یاس، قطر مسافران دارای کارت واکسنِ جانسون/فایزر/مدرنا/آسترازنکا/سینوفارم را از قرنطینه و تست PCR پس از ورود به این کشور معاف کرد.

تور قطر ارزان: سفر از ایران به قطر با کارت واکسن آسان شد

همراه ما باشید و با تور قطر ارزان از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

ایسنا: مقررات نو سفر به کشور قطر با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی این کشور در ارتباط با جلوگیری از توسعه ویروس کرونا به شرکت های گردشگری و مسافرت هوایی اعلام شد. بر این اساس، مسافران با ملیت/اقامت قطر و مسافران دارای ویزا می توانند با شرایط زیر از ایران به این کشور سفر نمایند:

تمام مسافران بالای 12 سال در پروازهای ورودی به قطر باید قبل از پرواز به انجام آزمایش PCR در محدوده 72 ساعت مانده به پرواز در یکی از مراکز تاییدشده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران اقدام نمایند و گواهی منفی تست کرونا به زبان انگلیسی را همراه داشته باشند. لیست مراکز تاییدشده آزمایش تشخیص مولکولی مسافران برون مرزی در لینک https://health.behdasht.gov.ir است.

مسافران راهی کشور قط باید خود را هفت روز قرنطینه خانگی نمایند.

مسافران دارای ملیت و اقامت قطر دارای کارت واکسیناسیون که از آخرین نوبت واکسن جانسون/فایزر/مدرنا/آسترازنکا/سینوفارم آن ها 14 روز گذشته باشد از انجام تست PCR و قرطینه خانگی معاف خواهند بود.

مسافران قبل از پرواز باید خود را در لینک https://www.ehteraz.gov.qa به صورت آنلاین ثبت نام نموده و کپی از تاییدیه نهایی را به همراه داشته باشند.

تکمیل فرم تعهدنامه در لینک https://covid19.moph.gov.qa/EN/travel-and-return-policy/Pages/default.aspx الزامی است. بعلاوه برای اطلاعات بیشتر و مقررات روز و شرایط انجام سفر به قطر می توان از این لینک استفاده کرد.

مسافران دارای ویزا می توانند با پاسپورت دارای اعتبار حداقل 6 ماه، بیمه مسافرتی پزشکی، بلیت رفت و برگشت حداکثر سه ماهه و کارت واکسیناسیون جانسون/فایزر/مدرنا/آسترازنکا/سینوفارم که از آخرین نوبت آن 14 روز گذشته باشد، به کشور قطر سفر نمایند.

انجام تست PCR و تاییدیه از سایت https://ehteraz.gov.qa هم برای مسافران قبل از انجام سفر الزامی است.

تمام مسافران دارای ویزای Type B باید هفت روز قرنطینه هتلی شوند.

این مقررات برای مسافرانی است که قصد دارند به خاک قطر وارد شوند. برای مسافران ترانزیتی از این کشور همچنان قانون گواهی منفی تست PCR در محدوده 72 ساعت پیش از پرواز دوم و تکمیل فرم تعهد و سلامت الزامی است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 29 مهر 1400 بروزرسانی: 29 مهر 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1715

به "تور قطر ارزان: سفر از ایران به قطر با کارت واکسن آسان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور قطر ارزان: سفر از ایران به قطر با کارت واکسن آسان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید