حضور هیات های استانی در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش کارگری

به گزارش مجله عطر یاس، رییس فدراسیون آماتور ورزش کارگری گفت: در مجامع انتخاباتی آینده فدراسیون ورزش کارگری هیات های استانی که پیش از این حق شرکت در انتخابات را نداشتند در مجامع حضور و حق رای خواهند داشت.

حضور هیات های استانی در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش کارگری

جواد رمضی در گفت وگو با مجله عطر یاس، با اشاره به اعمال یکسری تغییرات در اساسنامه فدراسیون آماتور ورزش کارگری اضافه نمود: یکی از تغییرات مهمی که در اساسنامه فدراسیون آماتور ورزش کارگری ایجاد شد حضور هیات های استانی در انتخابات آینده این فدراسیون و حق رای در مجامع است که در اساسنامه قبلی فدراسیون هیات های استانی امکان شرکت در مجامع انتخاباتی فدراسیون ورزش کارگری را نداشتند.

وی از دیگر تغییرات در اساسنامه فدراسیون ورزش کارگری را مجوز حضور ورزشکاران معلول کارگری و بازنشستگان در مسابقات داخلی و برون مرزی مطرح نمود و گفت: پیش از این ورزشکاران معلول کارگری و بازنشستگان حق شرکت در مسابقات ورزش کارگری را نداشتند اما با تغییرات جدیدی که در اساسنامه ایجاد شد به ورزشکاران کارگر بازنشسته این مجوز داده شد که در آینده در رقابت های ورزشی و جشنواره فرهنگی ورزشی حضور پیدا کنند. همچنین پیش از این برای ورزشکاران معلول نیز برنامه خاصی در اساسنامه تدوین نشده بود که با تغییرات جدید مجوز فعالیت به معلولان در مسابقات داخلی و برون مرزی داده شد و دیگر مسئله ای برای حضور در رقابت های ورزش کارگری نخواهند داشت.

رییس فدراسیون آماتور ورزش کارگری همچنین به حضور فرزندان کارگر در مسابقات آینده ورزش کارگری اشاره و خاطرنشان کرد: در اساسنامه قبلی فدراسیون فرزندان کارگر حق شرکت در مسابقات را نداشتند، اما در اساسنامه جدید این مجوز به آنها داده شده که در مسابقات مختلف حضور پیدا کنند. بنابراین تصمیم داریم نخستین دوره مسابقات ژیمناستیک فرزندان کارگری را مهرماه برگزار کنیم.

رمضی در ادامه گفت وگوی خود به اعزام تیم آرمان گوهر سیرجان به مسابقات جهانی فوتبال شرکت ها در آبان ماه خبر داد و گفت: مسابقات جام جهانی فوتبال شرکت ها آبان ماه با حضور 12 تیم در موناکو برگزار می شود که تیم آرمان گوهر سیرجان به عنوان کننده ورزش کارگران در این مسابقات حضور پیدا خواهد کرد.

وی در پایان از برگزاری کنگره فدراسیون جهانی ورزش کارگران مهرماه در رم خبر داد و اظهار کرد: کنگره فدراسیون جهانی ورزش کارگری قرار است مهرماه به میزبانی رم برگزار شود که تلاش بر این است با حضور در کنگره بتوانیم یک کرسی در فدراسیون جهانی به خود اختصاص دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 254

به "حضور هیات های استانی در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش کارگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور هیات های استانی در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش کارگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید