آنالیز برنامه ها سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک در کمیسیون آموزش

به گزارش مجله عطر یاس، تهران (پانا) - رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، از تشریح و آنالیز برنامه های سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اطلاع داد.

آنالیز برنامه ها سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک در کمیسیون آموزش

علیرضا حاجیان زاده با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، ضمن ارائه گزارشی درخصوص اقدامات سازمان از زمان تأسیس تا به امروز و در چهار عرصه، اظهار کرد: در نخستین عرصه که مربوط به راه اندازی سازمان همانند ساختار، امور اقتصادی و افتتاح حساب و ... است، با وجود محدودیت ها و مصائب، توانستیم بخش اعظمی از امور را به خاتمه برسانیم.

حاجیان زاده مدیریت مهدهای کودک، پیش دبستانی و دیگر مراکز مرتبط با سازمان را دومین عرصه فعالیتی دانست و اضافه نمود: با توجه به این که پس از تأسیس سازمان، مهدهای کودک از سازمان بهزیستی کل کشور و نیز مراکز پیش دبستانی از معاونت ابتدایی وزارت آموزش و پرورش جدا و به این سازمان ملحق شدند، ضروری بود نسبت به مدیریت و مشخص شرایط بازگشایی مراکز در سال تحصیلی جاری اقدام گردد که با صدور بخشنامه ها و دستورالعمل های لازم و انجام پیگیری های مستمر این مهم انجام شد.

رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، امور پژوهشی، مشخص شاخص ها، تدوین سند جامع و ... را سومین عرصه فعالیتی سازمان اعلام کرد و ادامه داد: نظارت و پیگیری تحقق موارد فوق در مراکز تحت پوشش چهارمین زمینه کاری سازمان است که این دو عرصه اخیر حجم اصلی برنامه های پیش روی سازمان را تشکیل خواهد داد.

حاجیان زاده گفت: برای تحقق اهداف تشکیل سازمان و نیز انجام فرمان رهبر فرزانه انقلاب، مبنی بر مدیریت یکپارچه مراکز آموزش و تربیت بچه ها در سنین پیش از دبستان، احتیاج به همراهی و مشارکت همگانی است و از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست در این زمینه همانند گذشته همراه و پشتیبان سازمان باشند.

شایان ذکر است در سرانجام این جلسه، اعضای کمیسیون ضمن بیان نظرات و دیدگاه های ارزشمند خود، بر حمایت و همراهی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از برنامه ها و فعالیت های سازمان تأکید کردند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1830

به "آنالیز برنامه ها سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک در کمیسیون آموزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز برنامه ها سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک در کمیسیون آموزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید