این رفتارهای اشتباه مردان را سرد می کند

به گزارش مجله عطر یاس، در مورد تمام رابطه ها نمی توان یک اصل را در نظر گرفت ولی بسیاری از رفتارها در بیشتر رابطه ها به یک شکل تاثیر می گذراند.

این رفتارهای اشتباه مردان را سرد می کند

رفتارهای شما، بخصوص در روزهای اول رابطه، وقتی که هنوز احساس و وابستگی خاصی میان شما شکل نگرفته است، می تواند بر ادامه رابطه شما با یک مرد تاثیر بگذارد. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان رفتارهای اشتباه در رابطه عاطفی می پردازیم.

رفتارهای اشتباه در رابطه عاطفی

بیشتر بر روی رفتارهای خود دقت کنید. در ادامه با رفتارهایی که در ابتدای رابطه می توانند طرف مقابل را از شما دور کنند آشنا شوید.

حس مالکیت

شما حداقل تا 3 ماه اول رابطه در تلاش برای شناخت طرف مقابل خواهید بود. بعد از آن دوران است که به آرامی از برنامه روزانه او، افرادی که با آن ها سر و کار دارد و جزییات زندگی اش آگاه می شوید. در این زمان طبیعی است که شما حس مالکیت به او پیدا خواهید کرد اما در این کار هم باید تعادل را حفظ کنید.

عدم اعتماد به نفس از رفتارهای اشتباه در رابطه عاطفی

اگر شما برای خودتان ارزش بیشتری قائل شوید، طرف مقابلتان نیز اینگونه با شما رفتار خواهد کرد. اگر برعکس، نشان دهید که اعتماد به نفس کافی ندارید و به عنوان مثال نیازهای طرف مقابل را به خودتان ارجحیت دهید، او نیز از شما سو استفاده و پس از مدتی شما را ترک خواهد کرد.

نادیده گرفتن تلاش های او

بیشتر خانم ها فکر می کنند که آقایان به احساسات آن ها توجهی ندارند. بنابراین سعی می کنند که به طور کل طرف مقابل شان را نادیده بگیرند. این در حالتی است که آقایان این کار را درک نمی کنند.

این کار نه تنها چیزی را درست نمی کند بلکه باعث می شود که همسرتان اعتماد به نفس خود را نسبت به خودش از دست بدهد و برای اینکه بیش از این شما را آزار ندهد، از شما دور می شود. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب فقط افراد باهوش این ویژگی ها را دارند سر بزنید.

اصرار به رابطه بلند مدت از رفتارهای اشتباه در رابطه عاطفی

اگر شما وارد یک رابطه شدید و می خواهید طرف مقابل را برای همیشه کنار خود نگه دارید، بدانید که این راه اشتباه است. این رفتار به طرف مقابل شما این حس را می دهد که شما فقط به فکر منافع خود هستید.

پس در اوایل رابطه تنها روی زمان حال تمرکز کنید و از اصرار به این که رابطه ای بلند مدت بسازید، خودداری کنید. به جای آن سعی کنید که به شریک زندگی خود انرژی مثبت را منتقل کنید تا همه چیز به مرور زمان طبق خواسته شما پیش رود.

فاش کردن تمام رازها

برای این که رابطه عاطفی رشد کند، شما باید تمام گاردهایتان را در مقابل طرف مقابل پایین بیاورید اما افراط در این کار می تواند باعث دردسر شود. اینکه پرده از تمام رازهایتان بردارید کار خوبی نیست، زیرا در این شرایط طرف مقابل تان احساس می کند که او هم باید مانند شما تمام حقایق زندگی اش را نزد شما بازگو کند اما شاید این کار برای او زود باشد، در این شرایط تحت فشار قرار می گیرد.

حسادت از رفتارهای اشتباه در رابطه عاطفی

شاید حسادت در روابط بلند مدت و هنگامی که احساسی در شما جرقه زده، یک امر طبیعی باشد اما در روزهای ابتدای دوستی، وقتی که می خواهید یکدیگر را ملاقات کنید و بشناسید، مقداری عجیب است و ممکن است که طرف مقابل را از شما دور کند.

وابسته شدن عاطفی

اینکه به طرف مقابل نشان دهید که به او علاقه دارید، خوب است اما نباید در این رفتار خود افراط کنید. اگر طرف مقابل حس کند که حال شما به رفتارهای او وابسته است، خودش را تحت فشار خواهد دید و دیگر نمی تواند در کنار شما خود واقعی اش باشد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب فقط افراد باهوش این ویژگی ها را دارند را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 12 دی 1401 بروزرسانی: 12 دی 1401 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 2073

به "این رفتارهای اشتباه مردان را سرد می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این رفتارهای اشتباه مردان را سرد می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید