80 هیات از خادمان رضوی به سراسر کشور اعزام می شوند

به گزارش مجله عطر یاس، خبرنگاران/خراسان رضوی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: 80 هیات از خادمان آستان قدس رضوی با پرچم متبرک بارگاه منور رضوی در طول دهه پایانی ماه صفر به سراسر کشور اعزام می شوند.

80 هیات از خادمان رضوی به سراسر کشور اعزام می شوند

محمدصادق براتی اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ممنوعیت پیاده روی زائران به مشهد مقدس در ایام دهه پایانی ماه صفر، با هماهنگی معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری و همکاری آستان قدس رضوی مقرر شد 80 هیات از خادمان بارگاه منور رضوی با به همراه داشتن پرچم متبرک حرم مطهر امام رضا(ع) به انضمام هدایای متبرک به 80 نقطه کشور که در سنوات گذشته بیشترین زائر پیاده به مشهد را داشته اند، اعزام شوند.

وی اضافه نمود: در هیات های اعزامی، افراد و گروه هایی نیز با تخصص هایی در حوزه های عمران و بهداشت و درمان حضور دارند که در مناطق روستایی و کم برخوردار ضمن ارائه هدایای متبرک رضوی مسائل مناطق را در زمینه های عمرانی و بهداشتی در حد توان بررسی و مرتفع می کنند.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در ادامه ضمن تقدیر از زائران و مسافرانی که با عمل به توصیه های ستاد کرونا در ایام اربعین به مشهد سفر نکردند، شرح داد: تلاش کردیم امسال با ارائه برنامه های جایگزین و اعزام هیات هایی از خادمان رضوی تا حدودی خلا حضور زائران در مشهد و نیز دلتنگی مردم عزیزمان نسبت به زیارت بارگاه منور رضوی را برطرف نماییم.

براساس گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، براتی تاکید کرد: امیدواریم در آینده نزدیک با ریشه کن شدن این بیماری بتوانیم همچون سنوات گذشته پذیرای مسافران و زائران مرقد منور رضوی باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1145

به "80 هیات از خادمان رضوی به سراسر کشور اعزام می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "80 هیات از خادمان رضوی به سراسر کشور اعزام می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید