کی روش سرمربی تراکتور می&zwnjشود؟!

به گزارش مجله عطر یاس، زنوزی مالک باشگاه تراکتور بعد از برکناری علیرضا منصوریان صحبت هایی با کارلوس کی روش داشته است. این دو از گذشته با هم ارتباط داشته اند و در برهه ای بخشی از دستمزد کارلوس کی روش را زنوی پرداخت کرد.

کی روش سرمربی تراکتور می&zwnjشود؟!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، هوشنگ نصیرزاده یکی از اعضای باشگاه تراکتور از علاقمندی زنوزی برای کار با کارلوس کی روش خبر داده است و در این باره می گوید: باید موضوع صحبت زنوزی با کی روش را افشا کنم. در همین مقطع هم این پیشنهاد صورت گرفت زیرا زنوزی با این مربی دوستی خیلی خوبی دارد.

قبل از این هم بخشی از مطالبات کی روش از فدراسیون را زنوزی پرداخت نموده بود که نمی دانم آیا فدراسیون این پول را برگرداند؟ مالک باشگاه درباره اینکه آیا می توانیم مربی خارجی بیاوریم با من صحبت کرد که گفتم نمی توان بازیکن یا مربی خارجی جذب کرد.زنوزی گفت در این قانون نوشته نشده نمی توان مدیر فنی خارجی جذب کرد که پاسخ دادم این موضوع تغییر شکل پیدا می نماید و خود به خود مدیرفنی هم را شامل می گردد. به همین دلیل امکان صدور کارت شرکت در مسابقات برای کی روش وجود نخواهد داشت اما این موضوع مسکوت ماند. شاید زنوزی از افشای موضوع رضایت نداشته باشد اما صحبت مختصری بین طرفین انجام شد و مشاوره ای هم گرفته شد.

اما قانون منع حضور خارجی ها در لیگ برتر تا خاتمه فصل پابرجا خواهد ماند. به خصوص که در این مقطع زمانی امکان تغییر آن وجود ندارد. سازمان لیگ به همین بهانه مانع از حضور استراماچونی در ایران شد و اگر قرار باشد امروز این قانون را لغو و تغییر دهد نمی تواند پاسخ قانع نماینده ای برای تماشاگران تیم آبی داشته باشد.

وزیر ورزش و جوانان هم پیش از این گفته بود قانون منع حضور خارجی ها در لیگ برتر موقتی است و شاید در آینده با بهبود شرایط برداشته گردد. جالب اینکه بدانید در خیلی از رشته های ورزشی تیم ها دست کم مربی خارجی جذب می نمایند و پیش بینی می گردد در آینده ای نزدیک در فوتبال ایران منع حضور مربی خارجی در گام نخست برداشته گردد. اکنون علاوه بر تراکتور ممکن است یکی دو تیم مدعی دیگر هم با چالش مربی روبرو شوند. در حالی که آنها بهترین مربی ابتدای فصل را جذب نموده اند در صورتی که تصمیم به برکناری مربی بگیرند این پرسش برای آنها مطرح می گردد کدام مربی را باید جایگزین نمایند؟ حتی پیش بینی می گردد این درخواست از سوی بعضی از تیم های لیگ رجحان به سازمان لیگ ارسال گردد؛ مبنی بر اینکه دست کم قانون منع حضور مربیان خارجی در تیم های لیگ رجحان را بردارید. این باید ابتدا در نشست اعضای هیات رییسه سازمان لیگ و در ادامه هیات رییسه فدراسیون فوتبال تصویب تا اجرایی گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1254

به "کی روش سرمربی تراکتور می&zwnjشود؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش سرمربی تراکتور می&zwnjشود؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید