چند نفر در شهرهای کوچک برای مسکن ملی ثبت نام کردند؟

به گزارش مجله عطر یاس، به گزارش تجارت نیوز، آمارهای ارایه شده از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مورد حجم کل ثبت نام کننده ها در فاز اول طرح اقدام ملی مسکن نشان می دهد در مرحله اول 234 هزار و 250 نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در کشور ثبت نام نموده اند. در واقع تعداد کل ثبت نام کنندگان این طرح در همه نقاط کشور (شهرهای بزرگ، شهرهای جدید و شهرهای کوچک) در فاز اول ثبت نام ها، به این میزان بوده است.

چند نفر در شهرهای کوچک برای مسکن ملی ثبت نام کردند؟

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ترک اصل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

از این تعداد 119 هزار و 9 نفر در فهرست متقاضیان تأیید شده مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار گرفته اند. از این تعداد 65 هزار و 680 نفر متقاضیان ثبت نام شده در شهرهای با جمعیت کمتر از 100 هزار نفر هستند که مسوولیت ساخت واحدهای آنها بر عهده بنیاد مسکن قرار داده شده است.

در شهرهای بیش از 100 هزار نفر جمعیت که با توافق وزارت راه و شهرسازی بخشی از واحدهای طرح اقدام ملی مسکن در آنها از سوی بنیاد مسکن ساخته می گردد نیز 53 هزار و 329 متقاضی ثبت نام نموده اند.

از مجموع کل متقاضیان ثبت نام شده در شهرهای زیر 100 هزار نفر در طرح اقدام ملی در فاز اول همچنین حدود نیمی از آن ها معادل 33 هزار و 376 نفر تأیید صلاحیت شده و واجد شرایط برای ورود به این طرح شناخته شده اند.

از مجموع بیش از 53 هزار نفر متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای توافق شده بین بنیاد مسکن و وزارت راه و شهرسازی برای ساخت مسکن ملی (که جمعیت بالاتر از 100 هزار نفر دارند) نیز 24 هزار و 145 نفر تأیید صلاحیت شده و برای ورود به مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن معرفی شده اند.

بنیاد مسکن در 1133 شهر با جمعیت کمتر از 100 هزار نفر ثبت نام و ساماندهی طرح اقدام ملی مسکن را برنامه ریزی و شروع نموده است. این در حالی است که در مرحله اول ثبت نام این طرح در 421 شهر با جمعیت کمتر از 100 هزار نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام به عمل آمده است.

بنابراین گزارش، مرحله دوم ثبت نام از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن از روز شنبه 17 اسفند ماه 1398 شروع و تا اواخر اسفند ماه ادامه یافت که مجموع کل ثبت نام کنندگان را به بیش از 1.6 میلیون نفر رساند.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 663

به "چند نفر در شهرهای کوچک برای مسکن ملی ثبت نام کردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند نفر در شهرهای کوچک برای مسکن ملی ثبت نام کردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید