پزشک قلابی طب سنتی تهران در دام پلیس

به گزارش مجله عطر یاس، فاطمه عسگری نیا خبرنگار: فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری پزشک قلابی طب سنتی در تهران خبر داد و گفت: پلیس بادستگیری پزشک قلابی طب سنتی در منطقه 11 به فعالیت های غیرقانونی این فرد پایان داد.

پزشک قلابی طب سنتی تهران در دام پلیس

سردار حسین رحیمی با اعلام خبر در حاشیه بازدید از دستاوردهای بیست و نهمین طرح رعد گفت: این فرد که در محدوده خیابان های آزادی و اسکندری فعالیت می کرد، مدرک جعلی پزشکی و به بهانه درمان بیماران، هزینه های هنگفتی از آنها دریافت می کرد. او اضافه کرد: این فرد همچنین با تهیه یک دستگاه ازون تراپی و استقرار آن در مطب خود بدون هیگونه تخصصی اقدام به تزریق گاز ازون به بیماران می کرد که در این رابطه متأسفانه دو نفر جان خود را از دست داده اند و اولیای دم شناسایی شده اند.

سردار رحیمی با بیان اینکه طبق استعلامات به عمل آمده از دانشگاه تهران هیچ یک از مدارک علمی این فرد واقعی نبوده گفت: پرونده های مکشوفه از مطب این پزشک قلابی نشان می دهد که بیش از 2 هزار نفر از بیماران او افراد سالمند بودند که برای درمان درد بدن، گرفتگی عروق، مراجعه کرده اند.

دادستان تهران نیز با اشاره به تخلفات متهم گفت: تهیه مدارک جعلی پزشکی و درمان بیماران در مکانی تحت عنوان مطب و دریافت وجوه نامشروع به نام درمان از بیماران همگی جزء تخلفات نامبرده است که به جد در محاکم قضایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

علی القاصی تأکید کرد: اگر در روند فعالیت های غیرقانونی و غیرمجاز این فرد آسیبی به افراد وارد شده باشد قابل رسیدگی خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 355

به "پزشک قلابی طب سنتی تهران در دام پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک قلابی طب سنتی تهران در دام پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید