سرانجام رقابت قویترین مردان ایران با معرفی نفرات برتر

به گزارش مجله عطر یاس، رقابت قویترین مردان ایران با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

سرانجام رقابت قویترین مردان ایران با معرفی نفرات برتر

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش ایسنا، مرحله نهایی پانزدهمین دوره مسابقات قوی ترین مردان ایران، امروز 1 اسفندماه به میزبانی دانشگاه ولایت شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

این دوره از رقابت ها با حضور 51 ورزشکار پیگیری شد و در نهایت 10 نفر از مدعیان قهرمانی کشور به مرحله نهایی راه یافتند.

مرحله نهایی مسابقات قوی ترین مردان ایران در استان سیستان و بلوچستان، با حضور قهرمانان راه یافته به این دور از رقابت ها از عصر روز 1 اسفندماه پیگیری شد که درنهایت محسن مسن آبادی توانست با غلبه بر سایر رقبا بر رتبه اول مسابقات قوی ترین مردان کشور در سال 1399 بایستد.

محسن مسن آبادی با 48.5 امتیاز، محمدرضا تازه رو با 42 امتیاز، رضا قیطاسی با 39 امتیاز، حسین حسین زاده با 37 امتیاز، مهرداد باجلان با 31.5 امتیاز، امیرفرزان محزون با 27 امتیاز، عارف احمدی با 26.5، متین علی محمدی با 22 امتیاز، عباد کهن سال با 13.5 و ابراهیم حسنی نیز با 2.5 امتیاز در مرحله نهایی به کار خود انتها دادند.

در بخش تیمی نیز تیم تهران الف بر سکوی نخست ایستاد و تیم های تهران ب، استان مرکزی و استان های البرز و سیستان وبلوچستان (به طور مشترک) به ترتیب در رتبه های دوم تا چهارم ایستادند.

موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان، عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و کرد، مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان فینال این مسابقات را از نزدیک تماشا کردند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1378

به "سرانجام رقابت قویترین مردان ایران با معرفی نفرات برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام رقابت قویترین مردان ایران با معرفی نفرات برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید