ناصحی: حذف دفترچه های کاغذی و نسخه نویسی الکترونیک در سال جهش فراوری

به گزارش مجله عطر یاس، تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت در سال جهش فراوری می توان به اجرای طرح حـذف دفترچه کاغذی و توجه به پروژه هایی مانند توسعه و ارتقای پایگاه برخط بیمه شدگان کشور و استحقاق سنجی، نسخه نویسی الکترونیکی و تبادل الکترونیکی اسناد بستری اشاره نمود.

ناصحی: حذف دفترچه های کاغذی و نسخه نویسی الکترونیک در سال جهش فراوری

به گزارش سازمان بیمه سلامت، محمد مهدی ناصحی درباره اقدامات سازمان بیمه سلامت در راستای توجه به جهش فراوری اضافه کرد: در این باره سازمان بیمه سلامت اقداماتی انجام داده که می توان به اجرای طرح حـذف دفترچه کاغذی و توجه به پروژه هایی مانند توسعه و ارتقای پایگاه برخط بیمه شدگان کشور و استحقاق سنجی، نسخه نویسی الکترونیکی و تبادل الکترونیکی اسناد بستری اشاره نمود.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اشاره به کنترل و کاهش قیمت تمام شده درمان روستاییان بیان نمود: اجرای طرح بیمه تکمیلی درمان روستاییان با جامعه هدف 20 میلیون نفری نیز یکی دیگر از طرح های مورد توجه در بحث جهش فراوری است که عملیات اجرایی آن در دو استان خوزستان و هرمزگان به صورت پایلوت شروع و پیش بینی می گردد این طرح به مدت دو سال به طور کامل در سراسر کشور اجرایی گردد.

وی ادامه داد: در راستای توسعه محصولات فراوریی، کاهش وابستگی و کسب بازار هدف، طرح فراوری صافی های همودیالیز در شرکت فارماشیمی در حال انجام است؛ این طرح در مرحله انعقاد قرارداد با طرف خارجی است و پیش بینی مدت اجرای طرح یک سال خواهد بود.

ناصحی گفت: توسعه دولت الکترونیک به وسیله برقراری امکان استعلام سیستمی و حذف دفترچه های کاغذی در راستای کاهش وابستگی به واردات برگه های کاربن لس نیز در سازمان بیمه سلامت با هدف جهش فراوری مورد توجه قرار گرفته است.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت یادآورشد: تشکیل پایگاه اطلاعاتی برخط بیمه شدگان در راستای حذف هم پوشانی و هدر رفت منابع، ساماندهی درآمدهای قابل وصول و وصولی در چهارچوب توسعه نرم افزار نیز با جدیت در بیمه سلامت مورد پیگیری است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1112

به "ناصحی: حذف دفترچه های کاغذی و نسخه نویسی الکترونیک در سال جهش فراوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناصحی: حذف دفترچه های کاغذی و نسخه نویسی الکترونیک در سال جهش فراوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید