معرفی نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ناشنوایان

به گزارش مجله عطر یاس، نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ناشنوایان معرفی شدند.

معرفی نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ناشنوایان

به گزارش مجله عطر یاس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، چهل و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان از صبح امروز با حضور حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون ناشنوایان، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، علیرضا رضایی رئیس انجمن کشتی ناشنوایان و رضا لایق سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در خانه کشتی کرج برگزار گشت.

رده سنی جوانان:

وزن 57 کیلوگرم:

1- ابوالفضل جامه داری (خراسان رضوی)

2- امیرحسین گلشنی راد(خراسان شمالی)

3- حسین پور زارع (البرز)

وزن 61 کیلوگرم:

1- مهدی رحیمی (مازندران)

2- سجاد طاهریان (البرز)

3- عزت الله حسین پور (گلستان)

وزن 65 کیلوگرم:

1- فردین توکلی (خراسان رضوی)

2- مسلم عبدی (همدان)

3- سجاد سلطانی (البرز)

وزن 70 کیلوگرم:

1- سجاد مومیوند (البرز)

2- شهاب عزیزی (همدان)

3- یاشار حسینی(کرمانشاه)

وزن 74 کیلوگرم:

1- سینا دلیریان (مرکزی)

2- امیر محمد قلی نیا (مازندران)

3- محمد مبین پور شعبان (البرز)

وزن 79 کیلوگرم:

1- وحید اکبرزاده (خراسان رضوی)

وزن 86 کیلوگرم:

1- عرفان ستاری (البرز)

وزن 92 کیلوگرم:

1- علی غفاری (البرز)

وزن 97 کیلوگرم:

1- جعفر مهدوی (مازندران)

2- امیر حسین بالاپوش (البرز)

رده سنی بزرگسالان:

وزن 57 کیلوگرم:

1- ناصر کریمی (خراسان رضوی)

2- فرشاد محمدی (کرمانشاه)

3- سید حسن بزرگی (لرستان)

وزن 61 کیلوگرم:

1- مجتبی قالبی (لرستان)

2- خشایار قیصری (مازندران)

3- محمدرضا کمالی (همدان) و ابوالفضل بیرامی (آذربایجان شرقی)

وزن 65 کیلوگرم:

1- فرود حجتی (کرمانشاه)

2- محمد زارع (همدان)

3- محمد حسن تاج (مازندران) و مهدی بخشی (آذربایجان شرقی)

وزن 70 کیلوگرم:

1- امیر صمدی (کرمانشاه)

2- احد قاسمی (آذربایجان شرقی)

3- منصور شاهی (اردبیل) و علی کریمی نیا (لرستان)

وزن 74 کیلوگرم :

1- محمد حسین حاجئی (تهران)

2- محمد رسول جمور (کرمانشاه)

3- شیرزاد دولتشاهی (لرستان) و ابوالفضل حسن لو (زنجان)

وزن 79 کیلوگرم :

1- حسین نوری (اردبیل)

2- پوریا طبیانی (البرز)

3- علی مرادی (لرستان) و اصغر خوش زمان (آذربایجان شرقی)

وزن 86 کیلوگرم :

1- محسن منوچهر (زنجان)

2- حسن مدانلو (مازندران)

3- سعید رحمانی (قزوین) و میلاد حاله (کرمانشاه)

وزن 92 کیلوگرم:

1- محمد رسول قمرپور (البرز)

2- .بهنام زایر (آذربایجان شرقی)

3- جعفر سیری (تهران)

وزن 97 کیلوگرم :

1- علیرضا غیاثوند (قزوین)

2- یاسر مددی (تهران)

3- آرمان بی غم (مازندران) و محمد رسول صفری(کرمانشاه)

وزن 125 کیلوگرم:

1- سعید فروتن نژاد (همدان)

2- علیرضا صادقی نژاد (تهران)

3- محمود خسروبیگی (لرستان) و فرهاد اسدی (خراسان رضوی)

مراسم اهدای مدال با حضور پرویز سیروس پور سرپرست مسابقات، فیروز کاظمی فرد مسئول کمیته فنی فدراسیون، نادر ایزدبین رئیس هیئت ناشنوایان استان البرز و اکبر بهتری سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان ناشنوایان برگزار گشت.

مسابقات در رده های سنی نوجوانان و امید فردا در خانه کشتی کرج برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 545

به "معرفی نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ناشنوایان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ناشنوایان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید