سازمان بورس: سود سهام عدالت واریز شد، مردم از عدم دریافت سود می گویند

به گزارش مجله عطر یاس، به گزارش خبرنگاران، رئیس کمیسیون اصل 90 از پیگیری پرداخت 10 درصد به جای مانده از سود سهام عدالت خبر داده است.

سازمان بورس: سود سهام عدالت واریز شد، مردم از عدم دریافت سود می گویند

حسن شجاعی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس روز یکشنبه 30 آبان ماه سال جاری در توئیتی نوشت، این کمیسیون پیگیر عدم واریز 10 درصد از سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال 98 است.

اما سازمان بورس اعلام کرده که طی دو مرحله در مرحله اول 50 درصد سود به مردم پرداخت شده است و حدود 44 درصد دیگر هم در مرحله دوم به مردم پرداخت شد. چهار درصد به صورت افزایش تعداد سهام و حدود 2 درصد هم همچنان پرداخت نشده است.

سهامداران می گویند که این 10 درصد به جای مانده را دریافت نکرده اند و فقط همان 90 درصد به حسابشان واریز شده است. آنها می گویند سازمان بورس فروش سهام عدالت را آزاد کند، چرا که از سهامشان سود چندانی نبرده اند.

برای ما واریز نشده آزادسازی هم کرده ایم ولی نتونستیم بفروشیم ضمناً وام با ضمانت سهام از بانک ملی درخواست کرده بودم در عوض خرید از رفاه واگذار شده پیگیر نکردم.

کجا واریز کردی که ما نمیبینیم

همش وعده های الکی کجابحساب واریز کردند یک ریال هم واریز نکردن

به کی دادن….؟!!!!ما که ریالی هم نگرفتیم فقط 30 درصد رو فروختیم از اونم ریالی نگرفتم

ما که نه سهم می بینیم ، نه سود . سهمی که توی پورتفوی نیاد و نتونی اونو خرید و فروش کنی ، سود چندغاز دو سال پیش اونو هم هنوز واریز نکردن ، اصلا وجود نداره

دورغ میگند هیچ سودی پرداخت نشده الکی مردم را سرکار گذاشتن

خسته شدیم واقعا کی سهام درست میشه

آنطور که سازمان بورس پاسخ داده این سازمان از طریق مراجع حقوقی در راستای اخذ سود از شرکت مخابرات اقدام کرده است ، زیرا براساس قانون شرکت مخابرات مکلف بوده است که مبالغ را به حساب سهامداران واریز کند که تا به امروز این شرکت از واریز این وجوه سرپیچی کرده است. اما با گذشت هشت ماه هنوز از سود سهام سال 99 هم خبری نیست.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 21 دی 1400 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1809

به "سازمان بورس: سود سهام عدالت واریز شد، مردم از عدم دریافت سود می گویند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان بورس: سود سهام عدالت واریز شد، مردم از عدم دریافت سود می گویند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید