خبرنگاران آنالیز مشکل آب آشامیدنی اهالی روستای گردخون شیراز

به گزارش مجله عطر یاس، شیراز-خبرنگاران-فرماندار شهرستان شیراز در بازدید از روستای گردخون این شهرستان به آنالیز مسائل و مسائل اهالی این روستا و به ویژه مسائل کمی و کیفی آب آشامیدنی این منطقه پرداخت.

خبرنگاران آنالیز مشکل آب آشامیدنی اهالی روستای گردخون شیراز

فرماندار شهرستان شیراز، آدینه در حاشیه این بازدید گفت: بازدید از روستای گردخون در تداوم بازدیدهای یک سال اخیر اجرا شده و مسائل و مسائل اهالی روستا در نشست فوق العاده کمیته توسعه روستایی و با حضور مدیران ذی ربط دستگاه های اجرایی این شهرستان مطرح و پیگیری خواهد شد.

محمدرضا امیری، با اشاره به اینکه بزرگترین مشکل روستاهای منطقه به ویژه روستای گردخون مربوط به کمیت و کیفیت آب آشامیدنی است، اضافه کرد: مسائل کمی و کیفی آب آشامیدنی گردخون عمدتا به دلیل شبکه فرسوده لوله کشی است که قدمت بالایی دارد.

فرماندار شهرستان شیراز بیان نمود: بر اساس گزارش آبفای شهری، قریب هشت کیلومتر از جهت 20 کیلومتری شبکه آب فرسوده این روستا ظرف یک سال گذشته تعویض شده و فرآیند تعویض شبکه آب شرب روستایی تا حل کامل مشکل همچنان ادامه خواهد داشت.

امیری گفت: با درخواست و پیگیری شورا، دهیار و بخشدار، موضوع آب آشامیدنی روستای گردخون به طور ویژه به آبفای شهری واگذار شده و شخصا این موضوع را دنبال می کنم.

بعضی از معتمدان و اهالی روستای گردخون که در هنگام بازدید فرماندار شهرستان شیراز حضور داشتند، با طرح بعضی از مسائل این روستا مانند کمبود امکانات بهداشتی، انشعابات آب روستایی و راه خواهان حل این مسائل شدند.

شماری از مسوولان شهرستان شیراز از جمله بخشدار مرکزی، مدیران آبفای شیراز، بنیاد مسکن، آب منطقه ای، بهداشت و راه و شهرسازی در این بازدید فرماندار شیراز را همراهی می کردند.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1015

به "خبرنگاران آنالیز مشکل آب آشامیدنی اهالی روستای گردخون شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آنالیز مشکل آب آشامیدنی اهالی روستای گردخون شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید