جواب جنجالی متهم اول دربی شش تایی ها به تیمسار خسروانی

به گزارش مجله عطر یاس، الله وردی که بعد از بازی معروف 6 تایی ها متهم شده بود در این مورد گفت: بعد از اینکه 6 گل از پرسپولیس خوردیم، خسروانی رئیس باشگاه تاج به رختکن آمد و بسیار ناراحت بود. او خطاب به بازیکنان تاج گفت عکس همه شما را در سر در باشگاه چاپ می کنم و زیر آن می نویسنم فوتبال باشگاه تاج به خاطر شما تعطیل شد و شماها مایه ننگ تاج هستید. سکوت عجیبی در رختکن حاکم شد و هیچ کس جرأت نداشت حرف بزند از رایکوف که سرمربی بود گرفته تا دو سرپرست تیم و علی جباری و پورحیدری که از نظر سنی بزرگتر از بقیه بودند. اما ناگهان من که سن کمی هم داشتم به خسروانی گفتم چرا به ما می گوئید مایه ننگ؟! اگر ما بازیکنان مایه ننگ تاج هستیم، شما هم رئیس ما هستی! در این لحظه خسروانی به شدت عصبانی شد و گفت رضایت نامه او را همین امشب بدهید تا برود.

جواب جنجالی متهم اول دربی شش تایی ها به تیمسار خسروانی

الله وردی که با حرارت خاصی از آن سال ها صحبت می کرد در ادامه گفت: بعد از آن اتفاق عده ای به من یاری کردند و البته من هم در آن موقع کاپیتان تیم ملی جوانان بودم و بالاخره بازیکن مهمی محسوب می شدم اتفاقاتی افتاد که من در نهایت در تیم تاج ماندنی شدم و حتی در بازی برگشت مقابل پرسپولیس که یک - یک مساوی شد، بازی کردم. بالاخره هر چه نباشد من نان و نمک تاج را خورده بودم و هنوز هم این نان و نمک زیر زبانم است. باور کنید در همان مقطع بسیاری از طرفداران تاج به من محبت داشتند و هنوز هم محبت دارند. من بعدها 27 صفحه برای خسروانی نامه نوشتم و به هر حال یکسری از مسائل حل شد اما آن روز واقعا روز تاج نبود و ما قبل از آن چون قهرمان چند جام شده بودیم، کمی مغرور بودیم و بازیکنان از یکسری موفقیت ها اشباع شده بودند.

الله وردی در انتها گفت: در ماجرای آن بازی معروف من پاسوز شدم و نمی دانستم که نباید حرف بزنم. به من یاد داده بودند که باید همواره حق را بگویم اما بقیه بازیکنان تاج عاقل تر از من بودند که بعد از دریافت تا 6 گل هیچ حرفی نزدند. اما من حرف زدم و چوبش را هم خوردم. به طوری که بعدها وقتی قرار بود به هر بازیکن 50 هزار تومان بدهند به من فقط 5 هزار تومان دادند. البته من سال بعد از آن از تاج جدا شده و به پرسپولیس پیوستم که یکسری از حرف و حدیث ها هم از همان زمان آغاز شد اما به شرافتم قسم؛ هم من و هم همه بازیکنان تاج با تمام قوا مقابل پرسپولیس بازی کردیم.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1546

به "جواب جنجالی متهم اول دربی شش تایی ها به تیمسار خسروانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواب جنجالی متهم اول دربی شش تایی ها به تیمسار خسروانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید