تصویر عجیبی از ایلان ماسک؛ بچه رئیس واقعی!، عکس

به گزارش مجله عطر یاس، ایسنا نوشت: کاربران به بخش نظرات تصویر هجوم آوردند و بسیاری به شوخی می گفتند که ماسک یک بچه رئیس واقعی (اشاره به انیمیشن بچه رئیس) است.

تصویر عجیبی از ایلان ماسک؛ بچه رئیس واقعی!، عکس

با بچه رئیس واقعی آشنا شوید. این تصویر که به وسیله هوش مصنوعی ایجاد شده، ایلان ماسک نوپای کوچک را نمایش می دهد که لباس های فانتزی پوشیده است و مدل موی خاص ماسک که مشخصه اوست را دارد.

این عکس از آرشیو خانوادگی این میلیاردر برداشته نشده بلکه به وسیله یک کاربر توییتر با یاری هوش مصنوعی ساخته شده است.

این فرد خلاق در توییتی نوشت: طبق گزارش ها، ایلان ماسک بر روی فرمول ضد پیری کار می کرد که از کنترل خارج شد.

کاربران به بخش نظرات تصویر هجوم آوردند و بسیاری به شوخی می گفتند که ماسک یک بچه رئیس واقعی (اشاره به انیمیشن بچه رئیس) است.

تصاویر فراوری شده به وسیله هوش مصنوعی در ماه های اخیر اینترنت را فرا گرفته است و بعضی از آن ها باعث شادی و بعضی دیگر باعث وحشت شده اند. در ماه مارس، عکسی از پاپ فرانسیس در حالی که یک ژاکت سفید بزرگ به تن داشت بلافاصله در اینترنت عموم را فریب داد.

کریسی تیگن 37 ساله مدل و شخصیت تلویزیونی 12.9 میلیون دنبال کننده خود در توییتر را خطاب قرار داد و نوشت: فکر می کردم کاپشن پاپ واقعی است. من به هیچ وجه نمی توانم در آینده فناوری دوام بیاورم.

در همان ماه، تصاویری از صحنه های تکان دهنده ای منتشر شد که در آن ها دونالد ترامپ به وسیله افسران پلیس دستگیر شده بود.

اگرچه تصاویر ذکر شده برای تفریح فراوری شده بودند، اما سایر تصاویر فراوری شده به وسیله هوش مصنوعی، مانند تصویری که ادعا می کرد انفجاری در پنتاگون در ماه گذشته اتفاق افتاده است، باعث ایجاد ترس در خصوص این فناوری شد. زیرا انتشار این تصویر بازار سهام آمریکا را دچار آشفتگی کرد.

خالق این تصویر، نیز با توئیت خود به ماسک برای رسیدن به مریخ روحیه داد و نوشت: اکنون شما زمان کافی برای رسیدن به سیاره سرخ را دارید.

تصاویر دیگری که به وسیله هوش مصنوعی از این میلیاردر ایجاد شده بود، ماه گذشته به اشتراک گذاشته شده بودند، اما این تصاویر جنبه عجیب تری از هوش مصنوعی را نشان می دهند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 21 خرداد 1402 بروزرسانی: 21 خرداد 1402 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 2143

به "تصویر عجیبی از ایلان ماسک؛ بچه رئیس واقعی!، عکس" امتیاز دهید

2 کاربر به "تصویر عجیبی از ایلان ماسک؛ بچه رئیس واقعی!، عکس" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویر عجیبی از ایلان ماسک؛ بچه رئیس واقعی!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید