تاکید رئیسی بر مقابله با گران فروشی در نوروز

به گزارش مجله عطر یاس، رئیس جمهور با اشاره به تصویب و ابلاغ قانون رتبه بندی معلمان بر ضرورت اجرای کامل این قانون تاکید کرد.

تاکید رئیسی بر مقابله با گران فروشی در نوروز

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی صبح امروز یکشنبه در آخرین جلسه هیئت دولت در سال 1401 با تأکید بر تلاش مضاعف مسئولان مربوط در مقابله با اجحاف، کم فروشی و گران فروشی به ویژه در ایام تعطیلات نوروز، دستگاه ها و ادارات دولتی را موظف کرد در ایام تعطیلات با نظارت و تلاش بیشتر در حوزه های مختلف، تمهیدات و پیش بینی های لازم را برای خدمت رسانی بهتر به ملت بزرگ ایران در نظر بگیرند.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به تصویب و ابلاغ قانون رتبه بندی معلمان بر ضرورت اجرای کامل این قانون تاکید و وزارت آموزش و پرورش را مکلف کرد، قانون رتبه بندی معلمان را با دقت تمام و در نظر گرفتن حقوق معلمان، اجرا کند.

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم رعایت عدالت در توزیع امکانات و خدمات در سراسر کشور، توجه به همه منطقه ها کشور حتی دورترین روستا ها را در برنامه ریزی و توزیع امکانات به مسئولان و برنامه ریزان یادآور شد و گفت: انتظار مردم از دولت سیزدهم این است که عدالت محور و ملاک عمل در تصمیم گیری ها، اجرای سیاست ها و برنامه ها باشد.

رئیسی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بررسی و تدوین برنامه هفتم توسعه کشور در جلسات فوق العاده و سه شیفته دولت، بر تسریع در آماده سازی برنامه هفتم و تقدیم آن به مجلس شورای اسلامی تأکید کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 28 اسفند 1401 بروزرسانی: 28 اسفند 1401 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 2110

به "تاکید رئیسی بر مقابله با گران فروشی در نوروز" امتیاز دهید

2 کاربر به "تاکید رئیسی بر مقابله با گران فروشی در نوروز" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید رئیسی بر مقابله با گران فروشی در نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید