اسکله جدید کنگان کلنگ زنی می گردد

به گزارش مجله عطر یاس، فتح الله نوروزی در گفت وگو با خبرنگاران از احداث اسکله جدید در بندر کنگان اطلاع داد و گفت: توسعه زیرساخت های شهرستان را به صورت ویژه دنبال می کنیم که یکی از موضوعات مهم بهبود وضعیت زیرساخت های بندری است.

اسکله جدید کنگان کلنگ زنی می گردد

وی اضافه نمود: در خصوص احداث اسکله جدید در بندر کنگان نشستی را با راستاد مدیر عامل سازمان بنادر و کشتیرانی کشور و همچنین کارشناسان زیر مجموعه این سازمان داشتیم و همچنین نشستی در سازمان برنامه و بودجه داشتیم و بحث های مختلفی با حضور کارشناسان سازمان بنادر انجام گرفت.

وی گفت: نتیجه نهایی نشست این شد که از محل داخلی اعتبارات سازمان بنادر و کشتیرانی کشور، نسبت به ایجاد اسکله جدید بندر کنگان اقدام گردد.

فرماندار شهرستان کنگان در ادامه یادآور شد: جا دارد از مدیر عامل سازمان بنادر و کشتیرانی کشور بابت همراهی در این موضوع، تشکر ویژه ای داشته باشم. اراده ایشان را برای انجام این کار قوی دیدم.

نوروزی همچنین در خصوص جانمایی این اسکله گفت: طرح مطالعاتی این کار اجرا شده است ضمن اینکه در طرح مطالعاتی سازمان بنادر نیز وجود دارد.

فرماندار شهرستان کنگان با تقدیر از نقش پر رنگ نماینده مردم جنوب استان بوشهر در خصوص دریافت این امتیاز بسیار مهم و زیر ساختی برای منطقه اعلام کرد: خانم الماسی در جلساتی که در پایتخت انجام می گردد قدرت رایزنی بسیار بالایی را داشتند و برای تحقق این خواسته مردمی به شکل کامل و بسیار موثر با ما به عنوان پیگیر کننده همراهی کردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 20

به "اسکله جدید کنگان کلنگ زنی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکله جدید کنگان کلنگ زنی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید