چگونه پیشنهادهای شخصی سازی شده گوگل مپ را ببینیم

به گزارش مجله عطر یاس، گوگل مپ، قطعا یکی از کاربردی ترین برنامه ها در سراسر دنیا است. در نسخه تازه از این برنامه نیز قابلیت جالبی به آن اضافه شده است.

چگونه پیشنهادهای شخصی سازی شده گوگل مپ را ببینیم

گوگل مپ (Google Map)، به تازگی قابلیت تازه پیشنهادهای شخصی سازی شده را ارائه کرد. این قابلیت به شما اجازه می دهد که رستوران ها و محل هایی که شما ممکن است با توجه به سایر نقاطی که بازدید می کنید، دوست داشته باشید و در نزدیکی شما قرار دارند را پیدا کنید.

بخش عمده اپلیکیشن گوگل مپ مشابه گذشته است، ولی در نسخه تازه نوار اکسپلور (Explore) برنامه طراحی تازهی را داشته است. این قسمت برنامه به شما رویدادهای نزدیک و بعلاوه رستوران هایی که در اطراف شما قرار دارند، را نشان می دهد. در این قسمت، شما بعلاوه می توانید بخشی را با عنوان برای شما (For you) پیدا کنید که این بخش شامل همان پیشنهادهای شخصی سازی شده برنامه برای شما است که راجع به آن صحبت می کنیم.

بعلاوه شما می توانید در این قسمت نقاط و مکان های خاصی را انتخاب و دنبال کنید و به علاوه، به روزرسانی ها و اطلاعات را نیز دریافت کنید.

کاربران اندروید، از قابلیت اضافه در نوار اکسپلور نیز بهره مند خواهند شد. نقاط و محل های موجود در نقشه بعلاوه در طبقه بندی های دیگری همانند خوب برای بچه ها (Good for kids)، مقرون به صرفه (Cheap) و در فضای باز یا بسته (indoor or outdoor) نیز قرار می گیرند. علاوه بر این ها، تصاویر و توضیحات بیشتر و فهرستی از بهترین رویدادها در منطقه ای که شما حضور دارید نیز در این قسمت واقع شده است.

برای این که پیشنهادات و توصیه های سفارشی یا شخصی سازی شده برای شما فعال شوند، باید سابقه مکانی (Location History) خود را روشن کنید و به گوگل مپ این اجازه را بدهید تا یک ارزیابی و برآورد مطابق با شما انجام دهد و این نکته را متوجه گردد که شما معمولا در چه مکان هایی زیاد حضور دارید و چه غذاها و نوشیدنی هایی را ترجیح می دهید. شما می توانید هر آن چیزی را که دوست دارید یا هر آن چیزی را که دوست ندارید را در قسمت تنظیمات (Settings) قرار دهید.

منبع: کجارو / travelandleisure.com
انتشار: 1 اسفند 1400 بروزرسانی: 1 اسفند 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1851

به "چگونه پیشنهادهای شخصی سازی شده گوگل مپ را ببینیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه پیشنهادهای شخصی سازی شده گوگل مپ را ببینیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید