تور اروپا ارزان: واکنش ایران به ادعاهای سه کشور اروپایی

به گزارش مجله عطر یاس، سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید نمود: سه کشور اروپایی عضو 1+4 باید به جای اصرار بر بازی نخ نما شده و بی فایده مقصرنمایی، برای پیشرفت مصاحبه ها جدیت و اراده به خرج دهند.

تور اروپا ارزان: واکنش ایران به ادعاهای سه کشور اروپایی

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، سعید خطیب زاده در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص اظهارات غیرواقعی و خبرسازی دیپلمات های سه کشور اروپایی عضو 1+4 در خصوص زمانبندی بازگشت هیات ها در این دور از گفت وگوها، گفت: بر خلاف ادعای طرف غربی در خصوص درخواست ایران برای وقفه در مذاکرات، هم خود این کشور و هم دیگر اعضای 1+4 کاملا در جریان هستند که این زمانبندی تفاهمی دسته جمعی و اتفاقا با در نظر گرفتن تعطیلات طرف های اروپایی هایی به مناسبت کریسمس و سال نوی مسیحی بوده است.

خطیب زاده با یادآوری اینکه این بار نخست نیست که طرف های غربی به تحریف واقعیت و درز اطلاعات نادرست متوسل می شوند، تاکید نمود: این سه کشور شاید خواسته اند با این ادعای غیرواقعی به نوعی جبران درخواست دور قبل خود برای بازگشت زودهنگام به مرکز هایشان را نموده باشند.

وی توضیح داد: این کشور ها باید به جای اصرار بر بازی نخ نما شده و بی فایده مقصرنمایی، برای پیشرفت تبادل نظر ها جدیت و اراده به خرج دهند.

منبع: فرارو
انتشار: 2 اسفند 1400 بروزرسانی: 2 اسفند 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1853

به "تور اروپا ارزان: واکنش ایران به ادعاهای سه کشور اروپایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا ارزان: واکنش ایران به ادعاهای سه کشور اروپایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید