فال روزانه و طالع بینی امروز پنجشنبه 24 آذر 1401؛ برنامه رسیدن به این هدف را بریزید!

به گزارش مجله عطر یاس، فال روزانه و طالع بینی؛ امروز روزی نیست که در سایه ها پنهان شوید. حقوق و امتیازات خودتان را در امور کاری به دیگران بقبولانید!

فال روزانه و طالع بینی امروز پنجشنبه 24 آذر 1401؛ برنامه رسیدن به این هدف را بریزید!

خبرنگاران | امروز فرصت داریم احساس متعادل شدن و واقع بین بودن را تجربه کنیم. فضای حاکم بر روز موافق خویشتن داری است، بنابراین احساسات ما بیش از گذشته تحت کنترل خواهند بود. امروز حوصله قلدری هیچ کس را ندارید، پس اگر کسی مزاحم شما شد، از اینکه برای او مرز های خودتان را معین کنید نترسید.

به گزارش خبرنگاران ، در چند روز گذشته شاید فکر شما آرام و قرار نداشته است و این تمایل در شما ایجاد شده باشد که به بعیدترین آرزوهایتان دست یابید. تمایل شما برای رسیدن به شان و مقام در حال حاضر واقعی است، بنابراین فرصت های غیرمنتظره رسیدن به این آرزو در راه شما قرار خواهد گرفت.

پس برای بله گفتن به عالم هستی آماده باشید، چون در چند روز آینده این فرصت را پیدا می کنید که برنامه رسیدن به این هدف را بریزید. شما این شانس را دارید که افکارتان را به عمل تبدیل کنید پس امروز برنامه ای بریزید که بعداً بتوانید آن را اجرا کنید.

انرژی امروز به شما حس سخت کوشی می دهد، به ویژه وقتی صحبت از کار به میان می آید. امروز روزی نیست که در سایه ها پنهان شوید. حقوق و امتیازات خودتان را در امور کاری به دیگران بقبولانید!

امروز روابط عاشقانه ما کمی دچار بهم ریختگی خواهد شد و شاید ما در موقعیت جروبحث با شریک عاطفی مان قرار بگیریم و نتوانیم جلوی نگاه منتقدانه مان به او را بگیریم و این یعنی شروع کشمکش و ستیز. قبل از ظهر، یک سوءتفاهم می تواند منجر به پیشرفت مهمی گردد که ما را به شریک احساسی مان نزدیک تر می نماید.

منبع: فرادید
انتشار: 1 دی 1401 بروزرسانی: 1 دی 1401 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 2067

به "فال روزانه و طالع بینی امروز پنجشنبه 24 آذر 1401؛ برنامه رسیدن به این هدف را بریزید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه و طالع بینی امروز پنجشنبه 24 آذر 1401؛ برنامه رسیدن به این هدف را بریزید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید