عزیزی خادم: در یک آوردگاه و گذرگاه سخت تاریخی قرار گرفتیم، همگرایی بین مجلس، دولت و ارکان ورزش کم سابقه است

به گزارش مجله عطر یاس، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کمتر زمانی را داشته ایم که این همگرایی بین مجلس، دولت و ارکان ورزش وجود داشته است.

عزیزی خادم: در یک آوردگاه و گذرگاه سخت تاریخی قرار گرفتیم، همگرایی بین مجلس، دولت و ارکان ورزش کم سابقه است

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، شهاب الدین عزیزی خادم در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی فوتبال در جزیره کیش و حضور وزیر ورزش و جوانان در اردوی این تیم گفت: من خدمت وزیر ورزش و جوانان عرض خوش آمد می گویم. ایشان با توجه به ترافیک کاری که داشته است در اردوی تیم ملی حضور پیدا کرد. تیم ملی متعلق به هیچ دولت، جناح و شخص خاصی نیست و برای همه است. نگاه ما، نگاه همکاری است و فکر می کنم تنها جایی که اختلافات خیلی کمرنگ است در فضای موجود است و یک همگرایی به وجود آمده است.

وی ادامه داد: جا دارد تشکر کنم، امروز با مساعدت هایی که از سوی سازمان برنامه و بودجه انجام شد و همینطور پیگیری های وزیر ورزش، 20 میلیارد تومان به فدراسیون کمک شد. البته ظرف دو روز آینده هم 10 میلیارد تومان کمک خواهد شد. آقای سلطانی فر به درستی اشاره کرد که محدودیت مالی ندارند و صعود تیم ملی و مسروری مردم مهم است. همه در یک آوردگاه و گذرگاه سخت تاریخی قرار گرفتیم و همه با امید به خدا در کنار هم قرار داریم. امروز صبح هم آقایان قاضی زاده هاشمی و فروردین به نمایندگی از مجلس در اردوی تیم ملی حضور پیدا کردند. کمتر زمانی را داشته ایم که این همگرایی بین مجلس، دولت و ارکان ورزش وجود داشته است.

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: ما امضای تفاهم نامه بین فدراسیون فوتبال و سازمان منطقه آزاد کیش را داشتیم. این کار بسیار مهم و مؤثر بود که وزیر ورزش هم از این اتفاق مسرور بود. همانطور که رئیس مناطق آزاد کیش گفت مبلغ 20 میلیارد تومان برای عملیات اجرایی این تفاهم نامه تخصیص داده ا ند. یک بحث نگاه توسعه ای است، در جایی که خلأ احساس شده و به خوبی سازمان مناطق آزاد کیش، وزیر ورزش و دوستان در فدراسیون فوتبال در خدمت هم هستیم تا این کار بزرگ را رقم بزنیم و فکر می کنم مهمترین کاری است که در راستای توسعه فوتبال کشور انجام می شود. امیدوارم هفته آینده انعقاد رسمی قرارداد این موضوع را داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1550

به "عزیزی خادم: در یک آوردگاه و گذرگاه سخت تاریخی قرار گرفتیم، همگرایی بین مجلس، دولت و ارکان ورزش کم سابقه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: در یک آوردگاه و گذرگاه سخت تاریخی قرار گرفتیم، همگرایی بین مجلس، دولت و ارکان ورزش کم سابقه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید