زن ملایری متهم به قتل اعتراف کرد

به گزارش مجله عطر یاس، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به بازپرسی انجام شده از زن متهم به قتل دستگیرشده ملایری، گفت: این فرد ادعا می کند انگیزه قتل ها انتقام گیری در ماجرای مرگ پسر یک ساله اش بوده است.

زن ملایری متهم به قتل اعتراف کرد

سرهنگ محمدباقر سلگی در گفت و گو با مجله عطر یاس، اضافه نمود: متهم، الف- ق، 37 ساله که مادر یک پسر دیگر هم است، در بازپرسی ها مدعی شده چون 4 نفر مقتول در زمان بیماری پسر یک ساله اش در انتقال او به بیمارستان و روند درمانش کوتاهی کرده اند، از نظر او این افراد عاملان اصلی مرگ پسرش محسوب می شده اند؛ بنابراین تصمیم به قتل آنها گرفته است.

وی با بیان اینکه متهم اعتراف کرده است که با تهیه قرص سیانور 4 نفر را به قتل رسانده، خاطرنشان کرد: این شایعه که متهم مشکل فساد اخلاقی داشته، رد می شود.

سلگی با اشاره به اینکه متهم در بازار در کار معامله طلا بوده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر قاتل در بازداشت به سر می برد و برای روشن شدن زوایای پنهان ماجرا، روند بازپرسی تخصصی از وی همچنان ادامه داد.

فرمانده انتظامی ملایر با تشکر از همکاری و مساعدت دادستان و قاضی پرونده شرح داد: نیروی انتظامی ملایر در کشف و برخورد با جرائم و مقابله با مخلان نظم و آرامش عمومی از هیچ تلاشی فروگذار نیست و از تمام نیرو و توان خود استفاده می کند.

به گزارش مجله عطر یاس، ماه گذشته خبر قتل 4 نفر از اعضای یک خانواده در محلات مختلف شهر ملایر بسیار حاشیه ساز شد و سر و صدای فراوانی به پا کرد.

یکی از مقتولان بانوی جوان و بارداری بود که خبر قتل وی باعث تأثر و تأسف شهروندان ملایری شد که خاتمه عوامل انتظامی با رصد اطلاعاتی و شناسایی پاتوق ها و محل های رفت و آمد این فرد، مکان اختفای متهم را شناسایی کرده و 2 روز پیش با همکاری مأموران پلیس مشهد این متهم را در مشهد دستگیر کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 245

به "زن ملایری متهم به قتل اعتراف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن ملایری متهم به قتل اعتراف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید